Kategorijos

Rankdarbių idėjos

Užsiiminėjate rankdarbiais? Pabodo tiesiog megzti ar siūti? Tai skaitykite toliau šį straipsnį. Šiame savo rašinyje apžvelgiu keletą gan unikalių rankdarbių technikų ir būdų.

Origami randarbiai

Pastaruoju metu Lietuvoje vis populiarėja popieriaus lankstymo menas iš azijos, o tiksliau iš Japonijoas – ORIGAMI.  Naudodami origami techniką galite iš popieriaus išlankstyti paprastą drugelį bei labai sudėtingas, ornamentuotas figūras. Tačiau jei norite užsiimti origami, turite apsišarvuoti geležinę ramybę, nes norint išlankstyti sudėtingą figūrą reikės itin didelio kruopštumo ir precizikos, ir garantuoju, kad dažnai iš pirmo karto gali nepavykti. Tačiau nenusiminkite ir bandykite vėl, jums tikrai pavyks.

Higienos priemonės ir pan.

Nežinau ar tai galima priskirti prie rankdarbių ar ne, tačiau pastaruoju metu vis daugiau žmonių patys verdasi muilą ar gaminasi natūralias žvakes. Taip galite pagelbėti mūsų motulei gamtai, mažindami vartojimą, sutaupyti pinigų ir turėti natūralius produktus, kurie nekenks jums, bei Jūsų vaikams. Muilą gaminti išties yra nesunku ir nebrangu, jei tai norite išbandyti, internete galite rasti begales receptų ir aprašymų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *