Kategorijos

Rąstiniai sodo nameliai

Rąstiniai sodo nameliai ir dideli gyvenamieji rąstiniai namai bei mediniai namai, už labai palankią kainą tik jums ir tik mūsų mieliems klientams, kurie matydami mūsų darbus, tiksliau, gyvendami juose kiekvieną dieną, gali tik džiaugtis tokiu puikiu bendradarbiavimu ir tuo, jog likimas jiems pasiūlė mus, o mūsų pastatyti namukai yra tokie jaukūs lizdeliai jūsų gyvenimui kurti, šeimai pradėti ar tiesiog ramiai leisti laiką šiltais vasaros vakarais savoje mansardoje, o gal šiltai megzti kojines prie židinio, šaltais žiemos vakarais. Pasirinkdami mus, tuo pačiu pasirenkate patikimumą, kokybę, pasirenkate patirtį, kurią galime pasiūlyti dėl savo meistrų, dirbančių šioje srityje jau daugiau kaip dvidešimt metų, todėl kiekvienas stalius atliks savo darbą tiesiog nepriekaištingai ir nustebins jus!

 

Mes siūlome įvairiausius medinius namus, todėl kiekvienas išssirinks namą pagal savo poreikius, taigi nesvarbu, kur norite statyti namą, ar sode ar sklype, kuriame norite nuolat leisti savo laiką, mes jums pasiūlysime įvairius variantus ir bet kuriuo atveju tikrai išsirinksite kažką sau, kažką tokio, kas jus tikrai maloniai nustebins ir privers šypsotis kiekvieną rytą, kai atsibuste savo naujuose namuose gerdami rytinę kavutę ar arbatą ir pro didelisu langus žvelgdami į šviežiai nupjautą žolę ar sniego senį, kurį pastatėte su savo vaikais. Ar gi nešaunu? Ar gi tai nėra kažkas, apie ką svajojote jau daugybę metų ir niekada negalvojote, kad tai gali virsti realybe? Tai ne tik gali virsti realybe kažkada, o net gi ryt ar poryt, nes kiekvienas namukas bus pastatytas rekordiniu greičiu, taigi naujajame name galėsite gyventi iš tiesų labai greitai, o jei dar pasirinksite ir mūsų vidinės apdailos paslaugas – jums nereikės rūpintis praktiškai niekuo, tik naujais baldais ir interjero detalėmis. Rąstiniai sodo nameliai ir mediniai namai yra itin populiarūs skandinavijoje, kur dauguma žmonių renkasi būtent tokį būstą dėl daugelio priežasčių – visų pirma, tai yra kaina. Kaina yra tikrai nedidelė, o lyginant su mūriniais ar plytiniais pastatais, tai kaina gali skirtis net tris ar keturis kartus, taigi pasirinkę tokį būstą sutaupote pinigus ir gana nemažus. Kitas medinių namukų, kaip kad rąstiniai namai privalumas – mobilumas ir ekologija. Dėl specialių medžiagų ir jų apdirbimo, šie namai yra labai patvarūs, tačiau tuo pačiu metu ir mobilūs, todėl juos galima modifikuoti, perkelti iš vienos į kitą vietą ir instaliuoti papildomų modifikacijų labai nesunkiai ir paprastai – todėl jei sugalvojote, kad jums yra reikalingas lauko židinys ar mansarda – duokite mums žinią ir mes pasistengsime, kad jūsų svajonė taptų realybe rekordiniu greičiu ir būtų kuo labiau panaši į jūsų norimą variantą!

 

Tie, kas galvoja, kad medinių namų kokybė ir patikimumas yra žemesnis, nei kad mūrinio ar plytinio namo, labai stipriai klysta, nes šiuolaikiniai mediniai namai yra tiesiog nepriekaištingo patikimumo ir puikiai sulaiko šilumą, jei mediena yra apdirbama specialiomis priemonėmis, kurias mes turime, o ką jau kalbėti apie techniką, kurią turime pačią inovatyviausią ir moderniausią visoje rytų Europoje!

 

Pasirinkdami mus tikrai nesuklysite, nes mes pasižymime milžiniška darbų kokybe, dideliu greičiu ir garantijomis, taigi pastatytas namas jums tarnaus ilgai, o modernumu prilygs daugeliui įprastinių naujų mūrinių ar plytinių namų, o už sustaupytus papildomus pinigus, galėsite įsigyti įvairių priedų ar tiesiog skirti aplinkos gražinimui, taigi rinkitės mus, nes mūsų statomi rąstiniai sodo nameliai, rąstiniai namai ir mediniai namai yra geriausia, ką galite rasti!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *