Rašymo lentos namuose – praktiška ir stilinga interjero detalė

Rasymo lentosJuodos kreidinės lentos visiems asocijuojasi su mokykla ir prieš keletą metų tikrai niekas nebūtų sutikęs tokią lentą įsirengti namuose kaip interjero elementą. Ir tikrai niekas nebūtų patikėjęs, kad po keleto metų, t. y. šiandien, tokios kreidinės rašymo lentos taps viena iš populiariausių interjero detalių. Šiandien kreidinės lentos – itin populiarios tiek virtuvėje, tiek koridoriuje, tiek vaikų kambaryje arba bet kurioje kitoje namų erdvėje.

Kreidinė lenta, ant kurios rašome kreida, virtuvėje tarnauja kaip vieta sudaryti pirkinių sąrašą, greitai pasižymėti receptą, palikti priminimą kitiems šeimos nariams arba tiesiog pasidalinti miela žinute, piešiniu arba emocija – kitiems šeimoms nariams tai garantuos gražesnį rytą ir geresnę dieną.

Tačiau dar populiaresnis rašymo lentos panaudojimas – vaikų kambaryje. Mažamečiai vaikai sulaukia amžiaus, kai piešimas – įdomiausia jų veikla. Tikrai gaila, kai po tokios veiklos reikia perdažyti arba pertapetuoti namų sienas, bet ir gyventi tarp išpieštų sienų nesinori. Todėl, kad nereikėtų daryti remonto, tėvai, įrenginėdami vaikų kambarius, šiandien dažnai visą sieną padengia specialiais kreidiniais dažais ir sukuria rašymo lentą per visą sieną arba pastato įsigytą lentą ir taip suteikia vaikui džiaugsmą išreikšti savo meninius sugebėjimus.

Rašymo lentos gali būti įvairių dydžių, pastatomos arba pakabinamos, todėl gali būti nesunkiai pritaikomos bet kokiame interjere. Vienintelis tokios lentos minusas, pasak specialistų – kreidos, kuria rašome, dulkės, atsiradusios rašymo ir lentos valymo metu. Tačiau pasirinkus kokybišką kreidą, dulka pastebimai mažiau.

Taigi, jei ieškote įdomios interjero detalės, kuri būtų praktiška ir stilinga, suteiktų gerų emocijų visiems šeimos nariams ir laisvę atskleisti savo meninius sugebėjimus vaikams, kreidinė rašymo lenta – puikus pasirinkimas. O ir sukeliantis prisiminimus apie mokyklą…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.