Kategorijos

Ratlankiai – svarbiausia informacija, kurią vertėtų žinoti

lieti ratlankiaiRatlankiai yra itin svarbi automobilio įvaizdžio dalis, tad visai nenuostabu, kad daugelis žmonių juos renkasi ne pagal eksploatacines savybes, o pagal išvaizdą. Tačiau nereikėtų pamiršti, jog ratlankiai turi įtakos padangų dėvėjimuisi ir apskritai, jūsų kelionės saugumui. Tad visai nesvarbu, norite atnaujinti savo automobilį ar tiesiog ieškote kuo pakeisti jau susidėvėjusius ratlankius – rinktis reikia atsakingai! Ypač kai šiandien prekių pasirinkimas yra toks didelis, jame pasimesti gali kiekvienas. Taigi, visa itin svarbi informacija, kurią verta žinoti renkantis naujus ratlankius.

Ratlankiai ir jų savybės

Patyrę vairuotojai jau turi sukaupę nemenką bagažą informacijos apie įvairias mašinos detales bei jų savybes. Turbūt sunkiau yra žmonėms, kurie automobilį įsigijo visai neseniai. Tačiau įprastai, daugeliui atpažįstami yra lieti ratlankiai, kurie yra gaminami iš aliuminio ir susideda iš vienos dalies.

Kad būtų pagaminti lieti ratlankiai, darbo procesas reikalauja meistriškumo, kruopštumo ir profesionalumo – viskas vyksta aliuminį liejant į specialią formą. Šie ratlankiai pasižymi lengvumu, yra gana stiprūs, atsparūs korozijai ir vizualiai itin patrauklūs. Tačiau gana dažnai jie nėra labai lankstūs, o ši savybė svarbi tuo atveju, jei reikėtų remontuoti sugedusį ratlankį.

Kaltiniai ratlankiai priskiriami aukštai klasei, nes juos gaminant modeliuojamas aliuminio blokas, kurį veikia labai aukštas slėgis. Tokiu būdu pagamintų ratlankių didelis tankis, tad jie yra labai stiprūs ir lengvi.

Mūsų svetainėje www.balsana.lt rasite didelį ratlankių prekės ženklų, tokių kaip „Dezent“, „WSP Italy“, „Ifree“, „Enzo“ ir kt. pasirinkimą, taigi tikrai lengvai bei paprastai atrasite tai, kas jums labiausiai tinka ir mėgausitės maloniomis kelionėmis.

Reikalingi parametrai tinkamiausiems ratlankiams išsirinkti

Labai panašiai kaip ir padangas, ratlankius renkamės dviem būdais – pagal tam tikrus specifinius parametrus arba pagal automobilio markę.

Jei planuojate ieškoti savo naujo pirkinio pagal specialius parametrus, jums reikės žinoti: skersmenį, skylių skaičių, atstumą tarp skylių ir išnešimą. Beje, tai ne vieninteliai faktoriai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Patariame pasidomėti ratlankio keliamąja galia, pločiu, centrinio disko dydžiu bei konkretaus automobilio atitikties sertifikatu. Pastarasis momentas svarbus žmonėms, kurie vairuoja naujus automobilius su galiojančia gamintojo garantija.

Jei planuojate rinktis pagal savo automobilio markę, jums užteks žinoti modelį ir skersmenį.

Keletas priežiūros patarimų

Ratlankiai – svarbi jūsų kelionės dalis, tad jų priežiūra turėtų tapti tokiu savaime suprantamu dalyku kaip ir automobilio plovimas ar jo vidaus tvarkymas. Ypač žiemą rekomenduojama ratlankio paviršių valyti bent vieną kartą per savaitę, kad druska, stabdžių dulkės ir kiti nešvarumai nesugadintų paviršiaus. Svarbu juos valyti tada, kai ratlankiai yra šalti, tai daryti reikėtų šiltu vandeniu, naudojant kempinę ir neutralias plovimo priemones arba automobilių šampūną. Itin griežtai draudžiama naudoti įvairias rūgštines valymo priemones, poliravimo pastas, vielinius šepečius ir kitus panašius dalykus, nes taip galite sugadinti paviršių, kitaip sakant, lako padengimą, kuris turi įtakos ratlankio eksploatacijos amžiui.

Jei kyla daugiau klausimų, visada galite informacijos ieškoti svetainėje www.balsana.lt arba kreiptis į mūsų konsultantus – su malonumu jums atsakysime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią prekę.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *