Kategorijos

Raudono siūlo apyrankės – kokia to reikšmė ir prasmė?

Raudono siūlo apyrankės įvairiuose rašytiniuose šaltiniuos minimos nuo itin senų laikų. Pavyzdžiui žvelgiant iš krikščionybės perspektyvos, raudono siūlo apyrankės minimos jau Pradžios knygoje. Tačiau net neabejojama, kad tokias apyrankes žmonės nešiojo ir anksčiau.

Kokia to prasmė? Kiekvienas prasmę įžvelgia pats. Vieniems raudonas siūlas reiškia meilę, kitiems sėkmę, tretiems apsaugą nuo blogos akies. Dar kiti tiki, kad sėkmė juos užklups tik tada, kai apyrankė bus pamesta. Visgi vyraujanti raudono siūlo apyrankės reikšmė yra sėkmės atnešimas. Dauguma žmonių, ypač tikinčių mitologija, raudono siūlo apyrankes nešioja tam, kad jos apsaugotų nuo nemalonių negandų ir juos lydėtų vien tik sėkmės. Būtent dėl to šios apyrankės kai kurių yra vadinamos tiesiog kaip sėkmės apyrankės, neakcentuojant jų spalvos.

Nors raudoną siūlą žmonės ant kairiojo riešo rišdavosi jau nuo senų senovės, šiandien apyrankės yra kiek kitokios. Vis dažniau tai būna ne vien tik vienspalvis siūlas, tačiau ir kažkoks amuletas per vidurį. Ir čia iš esmės galima sukombinuoti kelias skirtingas „galias“. Tikint mitologija ir akmens arba simbolių galia, galima į apyrankės centrą įtaisyti jūsų poreikius atitinkantį akmenuką arba simbolį, kuris jums neša laimę, meilę, pinigus ir t.t. Štai todėl neretai raudono siūlo apyrankės būna pagražintos amuletais su begalybės, širdelės, dangaus kūnų simboliais.

Pastaruoju metu taip pat populiaru savo antrajai pusei dovanoti ne vieną tokią apyrankę, o dviejų rinkinį. Tokiu būdu dvi suderintos apyrankės puikiai tinka porai. Vieną raudonąją apyrankę dėvi moteris, kitą – vyras. Ir jie kartu apsaugo savo nuo nesėkmių bei taip sutvirtina savo santykius.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *