Reklaminiai tentai – tarp privalumų ne tik ekonomiškumas

Svarstote, kurią reklamos priemonę rinktis, siekiant pristatyti savo įmonę? Nenuostabu, kad daugelis įmonių renkasi ekonomiškiausią, bet tikrai ne prasčiausią reklamos gamybos formą – reklaminius tentus.

Reklaminiai tentai – tai ne tik pigus variantas, bet ir ilgaamžis, kadangi pagamintas iš klimatui atsparios PVC medžiagos. O tai reiškia atsparumą tiek saulės, tiek vandens, tiek vėjo poveikiams! Reklaminiai tentai puikiai tiks pranešti apie Jūsų verslą tiek viduje, tiek išorėje.

  Dažniausiai reklaminiai tentai naudojami:

  • Lauko reklamai
  • Pastatų fasadui
  • Lengvųjų automobilių priekaboms
  • Vidaus reklamai
  • Foto sienelėms

Šie tentai yra gaminami lauko reklamai, nes ją ypač lengva pritaikyti. Tikriausiai visi esate matę, automobilio priekabą su reklaminiu tentu. O mieste sunku nepastebėti didelio reklaminio tento ant pastato fasado ar reklaminio stendo.

Tiesa, vidaus reklama gali būti gaminama ir iš kitų medžiagų, pavyzdžiui: matinio, blizgaus popieriaus ar audinio.

Lengvo tentinio audinio su fotospauda pritaikymo galimybės yra be galo plačios. Tai gali būti pakabinta interjere su specialiais stovais ir rėmais. Tai ypatingai populiaru įvairiose parodose, miesto šventėse. Taip pat ant sienų, pakabinami nuo lubų erdviose patalpose.

Kodėl verta rinktis reklaminius tentus?

  • Ekonomiška- puikiai tiks tiems verslams, kurie nori gerų rezultatų, tačiau neturi didelio biudžeto.
  • Efektyvu- tikriausiai kiekvieną dieną pamatome reklaminį tentą, o tai reiškia, kad reklaminius tentus lengva pastebėti bei įsiminti.
  • Ilgaamžiška – reklaminiai tentai puikiai tiks lauko reklamai, nes yra atsparūs aplinkos bei atmosferos poveikiui.

Tarp privalumų puikuojasi ir tai, kad reklaminiai tentai gali būti tokio dydžio, kokio pageidaujate (t.y. nėra apribojimų).

Žinoma, reikia nepamiršti, jog pirmiausia paruošiamas reklaminio tento dizainas, smulkiai aptariamos visos detalės, o tik tada prieinama prie gamybos proceso. MB “Reklamos kepėjai” – puikūs reklamos gamybos specialistai, kurie gali Jums patarti, bei atsakyti į visus rūpimus klausimus susijusius su reklamos gamybos rūšimis. 

Taigi, norite traukiančios akį, pigios bei ilgus metus tarnaujančios reklamos? Nedvejokite ir rinkitės reklaminį tentą! Manau jau atsakėme, kad tai pats geriausias variantas siekiant daugiau už mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.