Kategorijos

Reklaminių plotų nuomos galimybės

Reklama – vienas svarbiausių verslo elementų. Reklama yra labai svarbi verslo pradžioje ir turint daug konkurentų. Nors kai kam atrodo, kad reklama tėra kažkokia apgaulė ir bandymas pritraukti klientus pirkti įvairias prekes, tačiau yra kitaip. Reklama padeda pristatyti naujai naudojamas technologijas, naujus produktus, padaro produktus ir paslaugas matomas ir prieinamas daugeliui žmonių, o ypač tiems, kam to labiausiai reikia. Taigi, reklaminių plotų nuoma yra labai svarbi tiems, kas nori pasiekti didelę auditoriją ne internetu.

        Reklaminių plotų nuomaNors vieni sako, kad reklama turi būti kuo labiau tikslinė, tačiau kartais labiau verta imtis ir kitokių reklamos būdų. Reklaminiai plotai, tai yra stendai, plakatai ir kiti, yra netikslinę auditoriją pasiekiantis būdas. Tiksliau, ne vien tikslinę. Tačiau tokiu atveju reklamą pamato gerokai daugiau žmonių, nei reklamą internete. Paimkime, kad ir reklaminių plotų nuomos stendus šalia automagistralių – tokias reklamas kasdien pamato keliasdešimt tūkstančių žmonių! Be to, didelis skaičius žmonių pasiekiamas ir viešajame transporte – čia reklaminiai plotai gali būti skirtingo dydžio ir matomumo, neatmeskite ir reklamos viešojo transporto ekranuose. Viešuoju transportu naudojasi taip pat tūkstančiai žmonių kasdien, taigi ir pasiekiamumas yra didelis.

        Reklaminiai plotai populiarūs ir mieste – čia turbūt yra didžiausia jų koncentracija. Dažniausiai reklaminiai plotai nuomojami viešojo transporto stotelėse. Čia dažniausiai telpa 2 reklamos – tai yra, iš vidinės stotelės ir išorinės. Svarbu, kad reklaminių plotų nuoma čia gana efektyvi – žmonės, laukdami viešojo transporto, stotelėse praleidžia nemažai laiko, todėl turi laiko ir į reklamas pasižvalgyti – ypač, jei jos traukia akį.

        Galbūt ne tokie efektyvūs yra įprasti reklaminiai stendai gatvėse, ne prie stotelių. Jei žmonės tiesiog praeina pro šalį, jie gali ir nepastebėti reklamos, todėl jei yra galimybė, reikėtų rinktis tokius stendus strateginėse vietose – kur žmonės praleidžia daugiau laiko, tai yra, prie šviesoforų, tų pačių autobusų stotelių, bankomatų. Laukdami eilėse ar lūkuriuodami žmonės linkę apsidairyti aplinkui, todėl jūsų reklama čia bus pastebėta.

        Žinoma, prieš nuomojantis reklaminį plotą, reikia paruošti savo reklamą. Žinodami, reklaminio ploto matmenis, galite paruošti juos atitinkančią reklamą, plakatą. Svarbu, kad reklama patrauktų dėmesį. Jei žinote, kuriame stende ji bus, galite reklamą bandyti pritaikyti ir prie aplinkos.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *