Kategorijos

Reklamos gamyba: ką verta žinoti prieš darant užsakymus?                          

Reklamos gamyba –  svarbus procesas, siekiant padidinti savo prekės ar paslaugų pardavimą, todėl yra keletas svarbių dalykų, kuriuos būtina padaryti prieš užsakant reklamos gamybą. Pirmiausia, išsikelkite aiškų ir konkretų tikslą, atsakydami į klausimą, ko tikitės pasiekti naudodami tam tikrą reklamą. Antra, pasirinkite ir surinkite informacijos apie tikslinę auditoriją ar vartotoją, kuris greičiausiai pirks jūsų produktą ar paslaugą ir kuriam bus skirta jūsų reklama.  Taip pat surinkite informaciją apie konkurentų siūlomas prekes ir paslaugas, esamas rinkos sąlygas ir visa kita, kas gali turėti įtakos reklamos pasirinkimui ir efektyvumui.

Atlikę minėtus žingsnius, toliau pasirinkite medijos kanalą ar kanalus, kuriuose bus patalpinta jūsų reklama. Nepamirškite, kad kiekvienas medijos kanalas (televizija, radijas, laikraštis, žurnalas, elektroninis laiškas, lauko reklama) turės savo specifikacijas. Pavyzdžiui, jei nuspręsite reklamuotis naudodami žurnalus ir laikraščius, turėsite nuspręsti, kuriuose leidiniuose norėtumėte, kad būtų patalpina jūsų reklama, ir vadovautis jų specifikacijomis dėl tokių veiksnių, kaip reklaminio skelbimo dydis, spalvos naudojamos reklamoje. 

Pasirinkus tam tikrus žiniasklaidos kanalus, suplanuokite biudžetą skirtą reklamos gamybai, pasidomėkite  skirtingais reklamos gamintojais ir jų pasiūlymais. Sukurkite kelis preliminarius reklamos juodraščius arba nupieškite ar pabraižykite, kaip norėtumėte, kad atrodytų jūsų reklama. Taip pat, jei turite laiko ir finansinių išteklių, dar prieš reklamos gamybos procesą išbandykite reklamą (jos juodraštį) su tikslinės auditorijos atstovais ir juos apklauskite: užduokite konkrečius klausimus apie savo reklamą, kurie suteiks jums galimybę atlikti pakeitimus. Pasirinkę jums labiausiai tinkantį ir patinkantį reklamos gamybos paslaugos teikėją, detaliai aptarkite jo siūlomus variantus ir savo reklamos idėją, įsiklausykite į pasiūlymus – gal atrasite, kaip galite dar labiau padaryti savo reklamą išskirtinę ir pritraukiančią dėmesį.  Prieš galutinės reklamos gamybos procesą, pasitikrinkite, ar reklamoje nėra netikslumų ar klaidinančios informacijos.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *