Kategorijos

Reklamos rūšys internete

Ar Jūs galvojote apie tai, kad po kelių metų įmonės, kurios neturi internetinės svetainės, rizikuoja likti visiškai be klientų? Kiekviena rimta įmonė turi svetainę internete, kurioje yra unikalūs tekstai, straipsniai, pastraipos ir t.t. Bet šito tikrai neužtenka!

Maža turėti internetinę svetainę su gražiu dizainu, su unikaliais tekstais. Reikia aprūpinti svetainę lankytojais. Ir tai turėtų būti ne tik lankytojai, tai turi būti vartotojai, norintys tapti Jūsų klientais.
Reklamos internete uždavinys aprūpinti reikiamu kiekiu lankytojų Jūsų svetainę.

Pritraukti potencialių klientų padeda kontekstinė reklama, paieškos optimizacija (SEO), reklaminių skydelių reklama, reklama socialiniuose tinkluose. Tai kokius reklamos įrankius pasirinkti? Kas būtent tiktų Jums?

Kontekstinė reklama
Skelbimai kontekstinės reklamos rodomos paieškos sistemose. Be to, jas mato tik tie vartotojai, kurie įvedė paieškos laukelyje raktinį žodį, kuris susieti su skelbimais. Jokių parodymų ne suinteresuotiems žmonėms. Ir už pačius parodymus mokėti nereikia. Reklamos užsakovas moka tik už paspaudimus – už perėjimus iš reklaminio skelbimo į svetainę. Kontekstinė reklama turi maksimaliai lanksčius nustatymus, maksimalias galimybes sekti efektyvumą reklaminės kompanijos biudžeto kontrolę. Be to, biudžetas gali būti visai nedidelis. Dar vienas pliusas kontekstinės reklamos, ji pradeda veikti ir iš kart po paleidimo atveda unikalius lankytojus į svetainę.

Kontekstinė reklama ir paieškos optimizacija Jums tinka jei potencialūs klientai jau žino apie Jūsų prekes, paslaugas, produktus, kuriuos Jūs siūlote, o tai reiškia, kad jų ieško internete.

Paieškos optimizacija (SEO)
Sudaro kompleksą darbų, kurie iškelia paieškos topuose Jūsų svetainę. Tai pakankamai senas būdas išpopuliarinti svetainę. Dažniausiai SEO reikalauja daug rimtesnių darbo įdėjimų nei kontekstinė reklama. Efektas nuo paieškos optimizavimo nebus toks milijoninis kaip nuo kontekstinės reklamos, už tai jis ilgalaikis (tuo tarpu kontekstinė reklama baigia veikti kai tik pasibaigia pinigai sąskaitoje).

Reklaminių skydelių reklama
Jei dar tik formuojasi paklausa Jūsų prekėms ar paslaugoms ir potencialūs klientai mažai ką apie tai žino, Jums greičiausiai tiks reklaminių skydelių reklama. Gražūs reklaminiai skydeliai, statiniai arba animuoti, patalpinti populiariose svetainėse – idealus variantas skatinti naujas prekes, paslaugas, brendus ar specialius pasiūlymus, akcijas. Jeigu Jūsų prekių, paslaugų ganėtinai siauras ratas unikalios auditorijos, turi prasmės talpinti reklaminius skydelis panašios tematikos svetainėse, kur greičiausiai apsilanko Jūsų potencialūs klientai. Masiniams produktams galima pasirinkti reklamos platformas su didesniu lankomumu.

Reklama socialiniuose tinkluose
Socialiniai tinklai suteikia masę galimybių, pasirenkant auditoriją Jūsų reklamai. Pavyzdžiui, jei Jūs norite rodyti savo reklamines medžiagas tik merginoms 18-30 metų, gyvenančioms Vilniaus centre, tikslinė reklama socialiniuose tinkluose suteikia tokią galimybę. Jūs galite pasirinkti auditoriją pagal amžių, lytį, pomėgius ir kitus parametrus. Reklamos užsakovas moka tik už reklaminio skelbimo paspaudimus kaip ir kontekstinėje reklamoje.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *