Kategorijos

Rekuperacijos įrengimas

Rekuperacijos įrengimasJeigu nusprendėte arba svarstote įsirengti rekuperacinę sistemą, ši informacija jums tikrai bus naudinga. Sužinosite ko reikės darbams atlikti, kaip jie bus vykdomi ir koks galutinis rezultatas bus pasiektas atlikus visus žingsnius. Taigi, pradedam. Rekuperacijos įrengimas vyksta maždaug taip:
  1. Reikia paruošti brėžinius ir suplanuoti projektą. Niekas neturi galimybių ateiti ir viską padaryti iškart, komforto įrangai reikia laiko, todėl profesionalūs ir šias sistemas išmanantys specialistai turi išangrinėtibūsto bei statinio planą ir tik tada pasiūlys sprendimą. Čia jie taip pat parinks ortakių vietas, įrenginio galingumą ir kitus parametrus.
  2. Vėliau seka mazgų įrengimas. Čia kalbame apie ortakius, kuriais tekės lauko bei patalpos oras ir, kuriuos reikės išvedžioti. Pasidomėkite ar bus naudojami modernūs, lankstesni bei plonesni ortakiai – jie pasižymi geresnėmis savybėmis. Jie praveriami įvairiose vietose, tačiau puikiai pasislepia po apdaila, kad nebadytų akių.
  3. Kitas etapas yra vizualinis apipavidalinimas ir paruošimas. Šiame etape įrengiama stogo izoliacija bei galutinai paslepiami ortakiai. Ant ortakių galų uždedami difuzoriai, kurie tarnaus vėliau.
  4. Pritvirtinamas ir įjungiamas bei testuojamas rekuperatorius.Šiame etape jis sujungiamas su ortakiais ir įvertinama visos sistemos būklė. Jeigu viskas gerai, nėra klaidų ar nesutvarkytų vietų – galima judėti toliau.
  5. Galų gale vyksta rekuperacijos sistemos paruošimas naudojimui. Nors dauguma sistemų yra visiškai automatiškos, jas reikia užprogramuoti veikti pagal nustatymą. Tą turėtų padaryti specialistai, bet galbūt jūs ir patys norėsite bei galėsite tą atlikti savomis jėgomis. Prie kiekvienos sistemos būna ir nuotolinis pultelis, kuris leidžia reguliuoti funkcijas, o norėdami kilstelti viską į aukštesnį lygmenį, prijunkite rekuperatorių prie išmanaus namo sistemos. Tokiu būdu viskas vyks daug sklandžiau.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *