Kategorijos

Remmers – statybinės rinkos lyderis Europoje

Remmers – lyderis Europoje

Remmers Jeigu užsiimate statybų verslu arba tiesiog esate statę namą bei ieškoję dažų ar apsaugos priemonių savo objektams – tikriausiai gerai žinote apie Vokietijos kompaniją Remmers Baustofftechnik GmbH. Vokiečių gamintojai labai dažnai asocijuojasi su aukšta kokybe, patikimumu bei kitomis aukščiausio rango ypatybėmis. Jeigu vis dėlto neteko girdėti apie šią kompaniją – Jums privalu žinoti tai, kad ji užsiima profesionalia statinių ir kultūrinių paminklų apsauga, o taip pat yra laikoma bei lydere Europoje.

Verta paminėti ir tai, jog šioje kompanijoje dirba daugiau nei 1000 darbuotojų, kurie atlieka pačius įvairius tyrimus, taip pat gamina ir realizuoja daugybę produktų statinių restauracijai, sanavimui ar modernizavimui. Remmers savo kataloge turi itin platų prekių asortimentą ir gali pasiūlyti produkcijos net patiems imliausiems savo klientams. Įdomu ir tai, jog Remmers gali pasiūlyti sprendimus ne tik produkciją profesionalams, tačiau ir individualias paslaugas pagal kliento poreikius.

Remmers – aukščiausia kokybė bei tikslai

Kadangi jau žinome kas yra Remmers – siūlome pažvelgti į šios bendrovės įvaizdį bei tikslus. Kompanijos vadovų teigimu, norint sėkmingai konkuruoti ir pirmauti rinkoje – privaloma būtų geriausiais savo srityje. Nors tai atrodo elementaru, tačiau būtent tokia įmonės vidaus politika ir leidžia sukurti ne tik itin sėkmingai gyvuojantį prekės ženklą, tačiau ir itin kokybišką produkciją. Remmers Baustofftechnik GmbH savo klientams gali pasiūlyi įvairių produktų šioms sistemoms – statinių sandarinimas, fasadų apsauga, architektūrinių paminklų priežiūra, plytelių klojimo sistemos, grindų dangos sistemos, medienos dažai ir glazūros, medienos lakai ir beicai, pramoninė medienos danga ir žinoma, medienos apsauga.

Bendrovės misija – aukščiausios kokybės rezultatas

Tačiau Remmers neapsiriboja vien tik aukšta produkcijos kokybę ir siekia visokeriopai gero rezultato. Norint sėkmingai parduoti aukštos kokybės produktą – būtinas ir aukštos kokybės aptarnavimas. Nesvarbu kokio tipo klientas Jus esate – ar amatininkas, ar prekybininkas ar tiesiog mėgėjas, Remmers visuomet gali pasiūlyti individualų sprendimą kiekvienai iškilusiai problemai. Kompanija savo naujomis idėjomis sėkmingai prisideda prie rinkos formavimo ir taip jau kuris laikas diktuoja madas statybinių objektų ir dažų rinkose.

Kalbant apie Remmers produkciją – ji tikrai nenuvils nei pradžiamokslių nei itin įgudusių vartotojų. Nors produkcija tikrai nėra pati pigiausia rinkoje, tačiau kainos ir kokybės santykis, be abejonės, yra pats geriausias kokį galima rasti ne tik Lietuvoje, tačiau ir visoje Europoje. Kaip jau minėjome, kompanija neabejotinas rinkos lyderis, todėl išsirinkę šios kompanijos produkciją – Jūs gausite geriausią įmanomą rezultatą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *