Kategorijos

Renginiai nebūtinai turi būti mokami

Dažnas Lietuvos didmiesčio gyventojas skundžiasi negalįs sau leisti įsigyti bilieto į koncertą ar kokį kitą renginį dėl didelės jų kainos, tačiau nebūtinai renginiai turi būti mokami – visuose miestuose pasitaiko visiškai nemokamų, tačiau ne ką prastesnių renginių, į kuriuos kviečiami visi norintys ir galintys.

Nemokami renginiai Vilniuje įprastai siūlomi ir rengiami įvairiu švenčių, mugių metu. Savaime suprantama, naivoka tikėtis, kad nemokamuose renginiuose išvysite pasaulinio garso žvaigždes, į kurių koncertus bilietai kainuoja ne vieną dešimtį eurų, tačiau vietos scenos žvaigždes, mažiau žinomus svečius iš užsienio galėsite išgirsti ar pamatyti.

Dalyvavimas nemokamuose renginiuose padeda be didelių lėšų atsipalaiduoti, pasimėgauti buvimu kultūriniame gyvenime. Tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba, mokosi ar yra užsiėmę kokia nors kita veikla. Net ir paprasčiausias koncertas ar kitas renginys padės pakeisti savo aplinką, leis pasikrauti energijos ir teigiamų emocijų, kurių ima trūkti be pertraukų dirbant ir kokybiškai nesiilsint.

Manantiems, kad nemokami renginiai yra nieko verti, vertėtų pakeisti savo nuomonę. Daugelis organizatorių net ir visiškai nemokamuose renginiuose stengiasi pakviesti tik geriausiai renginių idėją atitinkančius dalyvius, naudoja kokybišką audio ir vaizdo techniką, todėl renginiai yra tikrai puikios kokybės. Visa paslaptis – pelnas iš rėmėjų, reklamos ar kitų šaltinių, kurie padengia tiesiogines pajamas, įprastai gaunamas pardavus bilietus.

Bet kuriuo atveju, net ir apie nemokamą renginį reikėtų pasidomėti iš anksto. Pasiskaitykite jo afišą, peržvelkite programą, susipažinkite su koncertuosiančiai atlikėjais ar pasirodysiančiais šokėjais, kitais dalyviais. Jei negalite rasti įdomaus nemokamo renginio, pasitelkite DayOff portalo pagalbą. Portale pateikiami įvairiausi nemokami renginiai Vilniuje, į kuriuos vertėtų nuvykti. Dažniausiai patiekiama pati svarbiausia informacija, detalūs renginių aprašymai, todėl galėsite lengviau nuspręsti, kuriame renginyje vertėtų sudalyvauti. Ši sistema padės Jums sutaupyti laiko bei nesunkiai išsirinkti, todėl renginys bus dar patrauklesnis ir įdomesnis.

Sudalyvavę nemokamame renginyje, pasidalinkite jo atsiliepimu, išsakykite savo nuomonę, taip padėsite kitiems žmonės gauti geresnę informaciją apie renginius, o organizatorius paskatinsite imtis priemonių ateityje padėsiančių sukurti dar įdomesnius, geresnius ir Jums bei kitiems žmonėms patrauklesnius renginius, net jei jie ir visiškai nemokami.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *