Kategorijos

Renginių organizavimas vienoje vietoje

Praėjo laikai, kai norint rasti kokią nors paslaugą Jums tekdavo išnaršyti visus laikraščius, žurnalus, skelbimų lentas ir panašius informavimo kanalus. Dabar tiesiog imate kompiuterį, planšetę ar mobilųjį, jungiatės į internetą ir ieškote reikiamos paslaugos tiesiog ten, kur esate. Jei Jums reikia fotografo vestuvėms – einate į google paieškos sistemą ir rašote “vestuvių fotografas”. Jei Jums reikia gėlių, puokščių – rašote “floristikos paslaugos”. Ir taip ieškoma bet kokių paslaugų teikėjų. Tačiau paslaugų teikėjai yra išsibarstę po platųjį internetą, tad nors ir nereikia informacijos ieškoti fiziniuose kanaluose(laikraščiai, žurnalai, skelbimų lentos), tačiau jos reikia ieškoti internete. Kad nereikėtų blaškytis po įvairias svetaines, galite tiesiog užeiti į portalą, kuriame visi palsaugų teikėjai yra suburti į vieną vietą. Tai renginių organizavimas, tai nemokama reklama paslaugų teikėjams, tai renginių kalendorius ir visa tai vienoje vietoje – portale visossventes.lt

Organizuojant renginį Jums reikia gausaus įvairių paslaugų teikėjų. Tai ir fotografas – fotografė, muzikos operatorius – operatorė, šventės planuotojas – planuotoja. Taip pat ir maisto gaminimas bei pateikimas, renginio patalpos, kitos panašios tiek pat reikalingos paslaugos. Visa tai galite rasti švenčių organizavimo portale, kadangi pasinaudojus patogia paieška Jūs greitai rasite reikiamus ir Jums tinkamus paslaugas teikiančius objektus. Paieškoje galite nurodyti norimą paslaugų teikėjui skirti pinigų kiekį, taip pat dalyvių skaičių, pagal kurį bus galima tiksliau susiplanuoti visos šventės biudžetą. Nurodžius kur vyks šventė gausite tik toje vietoje paslaugas teikiančių paslaugų teikėjų anketas. Renginių, švenčių organizavimas tokiu būdu neapsunks ir nereikalaus daugybės laiko įvairioms paieškoms.

Jei esate paslaugų teikėjas ir Jus domina nemokama, stabili bei efektyvi Jūsų paslaugų reklama – pasinaudokite suteikiama proga ir paskelbkite apie savo paslaugas visossventes.lt portale. Jums užpildžius paslaugų teikėjo anketą, portalo administracija peržiūrės ir patvirtins ją bei paskelbs viešam publikavimui portale. Anketoje nurodomi būtiniausi duomenys, tokie kaip kontaktai, rekvizitai, paslaugų specifika. Taip pat galima nurodyti ir kainą bei pateikti paslaugų detalųjį aprašymą. Pateikus detalųjį aprašymą bei prie jo pridėjus keletą nuotraukų paslaugų teikėjo anketa atrodo kur kas patraukliau, o tai reiškia, kad Jūs būsite greičiau pastebėti.

Renginių organizavimas anksčiau ir dabar skiriasi. Anksčiau surasti įvairius paslaugų teikėjus tiek pagal specifiką, tiek pagal teikiamų paslaugų kokybę, požiūrio kampą buvo sunku. Dabar yra daug ryšio kanalų, kuriuose galima lengvai rasti reikiamas paslaugas, susisiekti su atsotvaujančiaisias asmenimis. Viena iš tokių vietų, kurioje tai galima daryti efektyviai ir greitai ir yra paslaugų paieškos portalas visossventes.lt.

Apsilankykite ir patys išbandykite paslaugų paieškos sistemą, peržiūrėkite planuojamus renginius, pateikiamus renginių kalendoriuje. Ir jei teikiate kokias nors paslaugas – pasinaudokite proga reklamuoti save nemokamai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *