Restoranas Kaune – skanu ir saldu

Atrodo, kad pavasaris jau visai čia pat. Nors pastarosiomis dienomis sulaukėme ir nemažai sniego bei šalčio, kaip žiemą, tačiau dieną išlindusi saulutė vis labiau šildo ir suteikia geros nuotaikos. Po ilgos žiemos bunda ne tik gamta bet ir žmonės. Tą byloja ir neseniai Kaune praūžusi Kaziuko mugė. Visa laisvės alėja ir senamiestis buvo nusėti prekybininkų siūlančių įvairias prekes, maistą, žaislus, rankų darbo gaminius ir kitus produktus. Kol dar nebuvo užėjusi pūga dauguma žmonių buvo suvažiavę į šią mugę.

Restoranai Kaune mugės dienomis taip pat negalėjo skūstis klientų stoka, turbūt kiekviename restorane, kiekvienoje kavinėje buvo nemažai žmonių. Vieni jų šildėsi tiesiog gerdami kavą ar arbatą, kiti gi užsuko pasistiprinti, suvalgyti gardų kepsnį ar kitą patiekalą. Tačiau atėjus pavasariui norime ne tik valgyti, tačiau norime ir pasigardžiuoti kažkuo skaniu ir saldžiu – žinoma tai yra desertas, apie juos ir pakalbėkime. Kiekvienas restoranas Kaune savo meniu turi bent keletą desertų, dažniausiai tai būna įvairūs pyragai. Pvz. obuolių ir varškės pyragas, šokolado pyragas su ledais. Kiekvienas restoranas gali pasiūlyti skirtingų desertų.

Kaip žinome žmonės yra skirtingi ir vienam skaniausias gali būti varškės pyragas, o kitam gi norisi ledų ir vaisių kokteilio, tai jam yra geriausias desertas. Jei eisite į restoraną su didesne kompaniją greičiausiai vienam ar kitam žmogui netiks restorano deserto meniu ir jie bus nusivylę. Tačiau čia jau nieko nepadarysi. Nors iš tikrųjų galima padaryti. Jei planuojate susitikti su draugais ir pasivaikščioti po miestą tai restoranas Kaune, pačiame jo senamiestyje bus puiki išeitis. Dėl to, kad mūsų senamiestyje galima rasti labai daug įvairių nedidelių kavinių, kuriose galima nusipirkti įvairiausių skanėstų. Ten jau galite rasti didesnį kiekį saldumynų, ir pyrago, ir torto ir kitokių desertų. Tokioje vietoje su kompanija tikrai visi rasite ką saldaus ir skanaus suvalgyti. Sulaukite gero oro, saulės spindulių, paskambinkite savo draugams ir eikite kartu pasivaikščioti po bundantį miestą, išvažiuokite pasivaikščioti į gamtą, mišką, stebėkite kaip bunda gamta po žiemos miego, o kai prisikvėpuosite gryno oro, tuomet nuvažiuokite į Kauno miesto centrą ar senamiestį ir pasimėgaukite puodeliu kavos su skaniu desertu ar gardžiu kepsniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.