Kategorijos

Rūgštinis veido valymas

Norint, kad veido oda būtų sveika ir puikiai atrodytų, svarbu ja tinkamai pasirūpinti. Svarbu veido oda rūpintis tiek kasdien, tiek periodiškai apsilankyti pas specialistus. Kadangi nešvarumai gali kauptis ir gilesniame odos sluoksnyje, visiems odos tipams reikalinga reguliariai atlikti giluminį valymą.

Vienas iš populiariausių veido valymo metodų yra rūgštinis veido valymas. Tai efektyvus veido valymo būdas, kuris yra tinkamas daugumai odos tipų. Atliekant procedūrą yra pašalinamos negyvos odos ląstelės, taip pat skatinama odos regeneracija. Rūgštinio veido valymo dėka sprendžiamos ir įvairios odos problemos bei pagerinama jos būklė: pagerėja odos struktūra, sutraukiamos išsiplėtusios poros, sumažėja bėrimų, smulkių raukšlelių.

Rūgštys veido valtmui yra parenkamos pagal pageidaujamus rezultatus. Išskiriamos šios rūgštinės veido valymo procedūros:

  • AZELAC valanti, raudonį mažinanti procedūra, uždegimą slopinančios, antibakterinės savybės, skatinama regeneracija. Puikiai tinka rožinės gydymui, jautriai, nuolat raustančiai veido odai, į aknę linkusiai odai.
  • LACTIPEEL skaistinanti ir drėkinanti procedūra. Naudojama pieno ir DMAE rūgštis, kurios padeda intensyviai sudrėkinti, stangrinti odą bei pasižymi šviesinančiomis savybėmis. Tinka jautriai, sausai odai, padeda sustangrinti odą, mažinti pigmentaciją bei smulkias raukšleles.
  • SESGLICOPEEL valanti, uždegimus mažinanti procedūra. Naudojamos salicilio ir glikolio rūgštys. Jos efektyviai gydo bėrimus, aknę ir randus po aknės.

Kaip atliekamas rūgštinis veido valymas?

Prieš atliekant procedūrą oda nuvaloma specialiomis kosmetinėmis priemonėmis. Ant odos užtepamas paruoštas rūgštinis pilingas. Po to žiūrima, kaip reaguoja oda, kaip kinta jos būklė. Pagal bus nustatomas ekspozicijos laikas. Praėjus atitinkamam laikui, pilingas yra nuvalomas specialiai tam skirtomis priemonėmis, rūgštis neutralizuojama. Ant odos užtepama speciali raminamoji priemonė. Į odą masažuojant įvedamas serumas, parinktas atzižvelgiant į odos būklę.

Odos pamaitinimui bei sudrėkinimui uždedama veido kaukė. Ir galiausiai oda patepama kremu su SPF.

Kaip prižiūrima veido oda po procedūros?

Po rūgštinio veido valymo procedūros svarbu vengti buvimo saulėje, nesilankyti soliariume, tepti veido kremus su apsauga nuo saulės. Patariama keletą dienų po procedūros vengti dekoratyvinės kosmetikos naudojimo, nesilankyti pirtyse. Taip pat rekomenduojama naudoti specialisto Jums nurodytus kremus bei serumus.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *