Kategorijos

Santechnikų paslaugos karantino metu

Jau ilgai tęsiantis karantinui susiduriame vis su daugiau įvairių problemų – negalime nei pas šeimos gydytoją apsilankyti, nei dantį susitvarkyti jam suskaudus, nei atsipalaiduoti ir šiltai pasėdėti kavinėje.  Ir tai tik dalis visų draudimų. Kai jų tiek daug, prireikus ir kitų paslaugų galime sutrikti – ar tikrai galėsime išsikviesti elektriką, santechniką ar kitą meistrą į namus?

Gera žinia ta, kad prireikus santechniko paslaugų, jį galite sėkmingai išsikviesti.  Nors kai kurie galbūt apribojo ar sustabdė savo darbus, dauguma vis dar dirba ir stengiasi išspręsti klientams kilusias problemas.

Santechnikai – tik su apsaugos priemonėmis

Santechnikai kiekvieną savaitę apkeliauja nemažai skirtingų klientų.  Jie dirba, liečiasi prie įvairių klientų naudojamų paviršių, sveikinasi ir bendrauja su klientais, tad viruso pasigavimo tikimybė – labai didelė. Todėl visada santechnikas užeidamas pas jus turėtų dėvėti apsauginę kaukę ir pirštines. Jeigu jis apsaugos priemonių nedėvi – paprašykite užsidėti.  Taip apsaugosite ne tik save ir savo šeimą, bet ir santechniką, kitus jo klientus bei prisidėsite prie viruso plitimo malšinimo.

Santechniko iškvietimas – tik į saugią aplinką

Kaip ir jūs norite sulaukti santechniko, dėvinčio visas reikalingas apsaugas, taip ir santechnikai tikisi, kad jūs būsite pasirūpinę saugia aplinka. Jeigu bent kuris iš jūsų šeimos narių serga – nekvieskite santechniko, nebent tai būtina. Jeigu visgi negalite palaukti, nepamirškite informuoti, kad pas jus yra sergančių ir todėl reikalinga ypatinga apsauga.

Pasirūpinkite, kad pas jūsų būtų švaru. Jeigu turite galimybę, galite dezinfekuoti tas vietas, kuriose reikės apsilankyti meistrui.  Po apsilankymo tas vietas taip pat galite dar kartą išvalyti ar dezinfekuoti.

Skirtinguose Lietuvos regionuose tikimybė užsikrėsti virusu skiriasi – Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje ji didesnė, o mažesniuose miesteliuose dažnai ji mažesnė. Tad, pavyzdžiui santechnikai Kretingoje ar Palangoje dirba tikėdamiesi, kad jiems užsikrėsti koronavirusu grėsmė nedidelė.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *