Kategorijos

Saugumas ir fejerverkai

„Sprogdinami naujametiniai fejerverkai padidina gaisro riziką, tuo tarpu draudimo praktika atspindi, kad gaisrai sukelia didžiausius nuostolius turtui. Net jeigu gaisras ir menkas, atstatyti žalai prireikia daug lėšų. Praėjusį šildymo sezoną vidutinė gaisro metu patiriama žala sudarė 29,3 tūkst. litų. Tiesa, fejerverkai ne tik sukelia gaisrus, esame registravę kelias žalas, kuomet į namą pataikytas fejerverkas apgadino namo apdailą. Nuostoliai tuomet siekė kelis tūkstančius litų“, – teigia draudimo bendrovės „ERGO Lietuva“ Turto draudimo departamento direktorius Tomas Nenartavičius.

Jis pataria fejerverkus naudoti kuo toliau nuo žmonių, pastatų ir automobilių, taip pat juos leisti ta kryptimi, kurioje nebūtų į ką atsitrenkti.

„Prieš šaunant fejerverkus labai svarbu perskaityti naudojimo instrukcijas, nereikėtų leisti jas sprogdinti vaikams. Jiems taip pat reikėtų paaiškinti apie savadarbių fejerverkų riziką.

Gyventojams taip pat rekomenduojama išnešti iš balkonų greitai užsiliepsnojančias medžiagas, kadangi atsitiktinai į jį patekusi petarda gali sukelti gaisrą.

Daugiau sužinoti apie fejerverkus, galite čia

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *