Kategorijos

Sausas maistas šunims: kaip jį pasirinkti?

Sauso ėdalo granulės labai patinka įvairaus amžiaus šunims. Negana to, jei ėdalas kokybiškas, jis užtikrins subalansuotą keturkojo mitybą ir Jums nereikės sukti galvos, ar šuniukui nereikia papildomai dar vitaminų. Tik sauso maisto pasirinkimas šiandieninėje rinkoje tikrai įspūdingas. Tad kaip išsirinkti ir ką svarbiausia įvertinti?

Ėdalo sudėtis

Nuo ėdalo sudėties priklauso jo kokybė, maistingumas ir kokias medžiagas gaus Jūsų augintinio organizmas. Galbūt žinot, o gal ir ne, tačiau ingredientų sąraše visi vardijami nuo to, kurio dalis ėdalo sudėtyje didžiausia, iki to, kurio yra mažiausias kiekis. Tad geriausias maistas šuniui bus tas, kurios pirmoji sudedamoji dalis bus mėsa. Venkite ėdalo, kurio sudėtyje yra kvapiklių, dažiklių, konservantų.

Ėdalo klasė

Aukščiausios klasės šunų maistas priskiriamas Super Premium klasei, o prasčiausios sudėties ir dažniausiai pigiausias yra Economy klasės. Pastarasis ėdalas neaprūpins Jūsų keturkojo jam reikalingomis maistingomis medžiagomis. Rekomenduojama prioritetą teikti Super Premium klasės sausam šunų maistui.

Specializuotas maistas

Sausas šunų ėdalas gali būti tinkamas visiems šuniukams, o gali būti orientuotas konkrečiai į tuos, kurie turi tam tikrų sveikatos problemų. Tad jei Jūsų šuo alergiškas, galbūt turi antsvorio, žarnyno, sąnarių ar kitų problemų, tikslinga rinktis specializuotą ėdalą.

Amžius

Skirtingais gyvenimo tarpsniais keturkojams reikalingos skirtingos maistingos medžiagos bei jų kiekiai, todėl nenumokite ranka į amžiaus kriterijų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *