Kategorijos

Savipriežiūros patarimai vyrams: ko mane išmokė tėvas ir dar šiek tiek daugiau

Dažniausiai, kai vyrai galvoja apie grožio ir odos priežiūrą, mūsų galvose iškyla atvaizdas, kuriame moterys perka brangius prausiklius, kremus ir serumus, kad pavėlintų senėjimą, tikėdamosis būti #AmžinaiJaunos. Mano šeimoje tai tik iš dalies tiesa: mano mama buvo įnoringa grožio fanatikė, o mano tėtis turėjo itin skrupulingai sudėliotą vonios elgesio planą. Jis buvo tas, kuris išmokė mane ir mano brolius rūpintis savo oda. Štai keli dalykai, kurių mane išmokė mano tėvas ir dar keli, kuriuos pats taikau.

1. Nusiskuskite prieš prausdami odą.
Skutimosi pasaulyje yra didelis nesutarimas, ar reiktų prausti odą prieš ar po skutimosi. Aš supratau, kad visa tai individualu. Man pačiam, prausimas po skutimosi padeda sumažinti poras ir deramai pasirūpinti savo oda po to, kai per ją pravedu aštrų skustuvo ašmenį.

2. Kai muilinatės šampūnu, paverskite galvą ir masažuokite viršugalvį.
Aš dažnai dalinausi šiuo patarimu su draugais ir jie labai manimi nusivildavo. Bet tik pagalvokite apie tai: yra įrodyta, kad viena pagrindinių nuplikimo priežasčių yra prasta kraujotaka, nes, žinoma, mes praleidžiame didžiąją laiko dalį ant kojų.

3. Keiskite kvapą su metų laikais.
Ar kada pagalvojote kodėl jūsų odekolonas pakeičia kvapą metų vidury? Kaip mūsų oda pasikeičia su oro sąlygomis, taip pasikeičia ir pH, priversdamas odekoloną keisti kvapo atspalvius.

4. Pasirūpinkite savo rankomis ir pėdomis.
Gerai atrodančios pėdos nėra vien tik moterų reikalas, ypatingai jeigu dirbate savo rankomis ir visą dieną stovite ant kojų. Mano tėtis pasidarydavo pedikiūrą bent kartą per mėnesį ir aš atmenu koks atsipalaidavęs ir laimingas jis atrodydavo. Ar jums užteks drąsos pasidaryti vieną arba įsigyti profesionalią kosmetiką vyrams ir tada nebegrįžti į saloną kas savaitę?

5. Akių kremas, prašau!
Dažniausiai pirmiausiai apleidžiame savo akis, Nepagalvojame apie akis supančią odą, kuri labai skiriasi nuo likusios ant mūsų veido esančios odos. Apie tai negalvojame, bet aplink akis esanti oda daug plonesnė ir yra pirmoji, kurioje pasireiškia senėjimo požymiai. Būtent mano tėtis mane išmokė kaip naudoti akių kremu.
Kai renkatės savo pirmąjį akių kremą, nepabijokite išleisti kiek daugiau pinigų. Akių kremo užtenka ilgesniam laikui, nes juo padengti reikia mažesnį plotą. Bet patikėkite manimi, mažas skirtumas apie jūsų akis gali turėti didelę įtaką jūsų veido išvaizdai.

6. Plauti, valyti tarpdančius, valyti šepečiu, skalauti… kartoti.
Rūpinimasis burnos ertme buvo vienas svarbiausių mano tėčio ritualų. Jis labai kruopštus, jam svarbu buvo turėti tinkamą šepetuką, skanią pastą ir tinkamo storio dantų siūlą. Gal esate toks pat kruopštus kaip mano tėtis, kai reikalai prieina prie burnos higienos (ar kiek lankstesni, kaip dauguma), bet kad ir ką darytumėte, atkreipkite dėmesį į savo šepetuką ir dantų pastą. Jūsų higieninė praktika verta tiek, kiek vertos jūsų priemonės.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *