Sėkmės psichologija

Sėkmės psichologija, bene pats sunkiausias motyvacinis etapas, net ir patiems didingiausiems vyrams, tu privalai pakeisti savo mastymą, sukelti savo psichikai šoką. Norint tapti didžiu vyru, pirmiausiai privalai nustoti galvoti kaip nevykelis, nustok save motyvuoti frazėmis, knygomis, jei matai kad nieko neveiki o tik sėdi, tu didžiausias apsileidėlis! Tu kenki sau ir savo psichikai, privalai imtis veiksmų arba nustoti traumuoti savo organizmą. Jei tu ieškai kažko kas tave motyvuotų, randi įsivaizduokim sėkmingą bėgiko istoriją. Tu džiaugiesi bėgiko pasiekimais, sveika kraujotaka, testosteronu kuris liejasi iš jo neribotais kiekiais, vidine ramybe ir užtikrintumu, bet tusėdi ant fotelio ir gurkšnodamas alų manai kad kažkas tikrai pasikeis. Susimastai, gal man nuo rytojaus pradėti bėgioti? Ai, nors tiek to. Vat štai šioje vietoj sustokime. Katik smogei sau klastingą smugį, vakare tu nusipirksi alaus, pasėdėsi, eisi miegot taip ir nebėgiojes. Na, tai gal tęsis keletą mėnesių, per tą laiką tu skaitysi kultūristų, verslininkų istorijas, bet nieko neveiksi, daužysi save kaip sadistas. Sveikinu, tavo perskaitytų motyvuojančių frazių, knygų ar bet ko kito kas motyvuoja lankstinukų skaičius lygūs tam skaičiui kiek per tą laiką tu sumenkinai savo savivertę, dabar kai kažkas pasiūlys tau didį planą, verslo, ar iškylos, sporto tu pasakysi besijuokdamas „Juk nesigaus, man tikrai nesigaus“ o jei taip nutiktų kad tave visdėl to priverstų tai daryti, tu mesi pusiaukelėj (Jei iki jos prieisi) sakydamas „Man vistiek nebūtų pavykę“.

Štai taip veikia šita medijos savivertės menkinimo sistema, kuri tavyje programuoja šitas bevertes nesamones. Puiku ir įdealų, jei skaitai kažką motyvuojančio jau bedarydamas tai, gryžkime prie tos bėgiko istorijos, pakreipkime ją teisingu kampu. Jei tu kasdien bėgioji, nuostabu, dabar tu gali išsikelti sau aukštesnį tikslą, matydamas kad kažkam pavyko labai daug, siek jį pralenkti, būk lyderis, pasiimk iš gyvenimo tai kas tau duota, Kad irk ą bedarytum tu laimėsi, jei be prizo, tai tu žinosi kad katik tu laimėjai neapsakomą kiekį fasuotos patirties. Tai tavo prizas išdidžiai jį priimk, ir naudok, kitą kartą tavo šansai laimėti martoną, ar betką kitą bus dvigubai didesni. Susimovimo kiekis pirmus kartus proporcingas būsimiems laimėjimams. Atmink tai.

Nugalėtojas įteigia sau jog jis jau laimėjo labai daug, ir masto kad galbūt gaus priedą (kaip mokyklos laikais) menkavertį prizą, tik jis vienas žino kiek jis patyrė, ir kad jau yra nugalėtojas, vien todėl kad stovi prie starto linijos, išlietas prakaitas, pastangos ir noras veržtis į priekį. Nebūk nevykėlis, susikurk savo savaitės ritmą, ir laikykis jo, proporcingai kelk savo kartelę, tu esi žmogus kuris turi vesti savo aplinką teisingu keliu.

Straipsnis iš www.vyras.blogspot.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.