Kategorijos

Seksas (sex) – įdomūs faktai

Seksas (sex) – įdomūs faktai

Norite patirti orgazmą? Įdomu, kurioje šalyje yra geriausi meilužiai? Mes turime atsakymus į tai ir dar daugiau. Skaitykite žemiau įdomiausius pasaulio faktus, susijusius su sex.

Ar žinojote kad?

– Vidutinis amerikiečio vyro varpos ilgis erekcijos būsenoje yra nuo dvylikos iki septyniolikos su puse centimetrų ilgio, o vidutinė varpos apimtis yra dešimt – penkiolika centimetrų. Vidutinis Lietuvoje gyvenančio varpos ilgis erekcijos būsenoje yra apie keturiolika centimetrų.

– 46% moterų atsisakys nuo lytinių santykių dviems savaitėms, vietoj to, kad tą patį laiko tarpą galėtų naršyti internete (pagal “Intel” atliktą apklausą).

– Norite patirti orgazmą? Susilaikykite nuo bet kokio seksualinio aktyvumo tris savaites. Štai kiek laiko užtrunka sukaupti savo testosterono lygį iki jis pasieks aukščiausią lygį ir taip padidinsite savo libido (pagal Pasaulio Urologijos leidinyje paskelbtą studiją).

– Per metus užfiksuojama 500-1,000 mirties atvejų nuo autoerotinio uždusimo. Šis skaičius lygus nužudymų Niujorke kasmetiniam skaičiui.

– Ispanija, Brazilija ir Italija – tai geriausių meilužių šalys (pagal pasaulines mokslinių tyrimų ataskaitas tinklalapyje OnePoll.com). O kas tuomet yra blogiausi? – Vokiečiai, kurie moterų praminti “pernelyg nekvepiantys.” Anglai buvo paminėti kaip per daug tingus, o švedai baigia per greitai. Įdomu, kaip yra su lietuviais?…

– Nepamirškite po lytinio akto nusiprausti duše. Šį veiksmą atlikti pamiršta 36% asmenų, jaunesnių nei 35 metų amžiaus. Šie asmenys po lytinio akto skuba pasinaudoti “Facebook” ir “Twitter” bendravimo portalais (pagal vartotojų elektroninės svetainės Retrevo.com apklausą).

– Sekso prekės  pagerina lytinį aktą ir suteikia naujų idėjų lytiniuose santykiuose, nesvarbu kelintas tai būtų jūsų partneris ir kokios jis bebūtų lyties. Todėl neapsiribokite įprastais lytinio santykiavimo būdais, paįvairinkite savo seksualinį gyvenimą ir taip pagerinkite ne tik sex (seksą), bet ir savo asmeninius santykius poroje.

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *