Sekso žaislai poroms – kaip išsirinkti ir mėgauti malonumais?

Retas kuris žino, kad  miegamajame erotiniais žaislais gali mėgautis kartu su savo partneriu. Intymių prekių pasirinkimas poroms yra ganėtinai platus, tad kaip išsirinkti žaisliuką kuris malonumą suteiktų tiek jums tiek Jūsų antrajai pusei?

Ieškokite informacijos internete

Į pagalbą galite pasitelkti socialinių tinklų platformas. „Instagram“, „Youtube“ apžvalgos ir tinklaraštininkai gali būti labai naudingi renkantis tinkamus erotinius žaislus. Vienas iš pagrindinių tokių žaislų yra vibratoriai poroms. Pagrindinis  patarimas būtų toks: išnagrinėkite kiek galima įvairesnių šaltinių, ypač jei norimas produktas yra brangus. Gerose sekso žaislų svetainėse pateikiami mokomieji vaizdo įrašai apie visus produktus, kurie  išmoko poras saugiai jais naudotis.

Aptarkite idėja su partneriu

Svarbiausia sekso žaislų naudojimo kartu dalis yra bendravimas. Geriausia būti atviram, sąžiningam ir iš anksto su partneriu kalbėtis apie sekso žaislus ir bet kokį jūsų norą. Prieikite prie temos atsitiktiniu būdu, ne miegamajame. Galbūt paminėkite, kad neseniai internete matėte parduodamą erotinį žaisliuką ir kaip jis privertė Jus kikenti. Sprendžiant iš savo partnerio reakcijos, jūs iškart žinosite, ar viskas gerai. Laikydami pokalbį lengvą ir šiek tiek linksmą, galite lengvai išsklaidyti bet kokią įtampą ir bus lengviau įvertinti, ką jie mano apie tokią idėją. Bendravimas yra svarbiausia.

Bendraukite intymių akimirkų metu

Kuomet pagaliau ateis akimirką, kuomet abu su savo parneriu mėgausitės nusipirkta preke, eksperimentuokite.  Naudokite sekso žaislą vienas kito kūnuose ir, jei tai pradės skatinti tam tikrą malonumo tašką, praneškite savo partneriui, kad jie pataikė į jūsų naują mėgstamą erogeninę zoną. Jei bet kuriuo metu pradėsite jaustis nejaukiai, pasakykite – jūsų partneris nesužinos, jei tylėsite. Nepamirškite ir saugumo, visada naudokite sekso žaislus tik tam tikslui, kuriam jie buvo sukurti. Perkant sekso žaisliuką skirtą poroms, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į jo dizainą ir saugumą, kadangi visuomet gali kilti problemų, jei nepaisysite naudojimo nurodymų.

Nepamirškite saugaus sandėliavimo

Laikydami sekso žaislus, turite būti atsargūs. Jei maišysite savo sekso žaislus (ypač silikoną, gumą, lateksą), netrukus galite pastebėti, kad jie pradeda atrodyti ištirpę arba šiek tiek iškraipytos formos. Geriausia kartu su partneriu iš anksto nutarti sekso žaislų laikymo vietą. Patartina laikyti savo sekso žaislus atskirai. Daugelis prabangių sekso žaislų dabar yra su specialiais maišeliais ir specialiomis dėžutėmis, leidžiančiomis juos laikyti atskirai. Galite nusipirkti medžiaginius maišelių arba tiesiog naudoti kartoninę dėžutę, voką ar net kojinę, kad medžiagos nesiliestų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.