Kategorijos

Sekso žaislus ir užsienyje užsakyti yra labai lengva

analinio rutuliukaiJeigu ketinate įsigyti sekso žaislus, pirmiausia būtina pasidomėti jų paskirtimi ir aišku – būtina pasidomėti kaip jie yra naudojami. Sekso žaislų įsigijimas yra paprastas – susirandate internetinę parduotuvę, kuri garantuos anonimiškumą ir viskas. Pateiksite užsakymą pasirinkę norimas prekes, apmokėsite jums pateiktą sąskaitą ir paskui liks tik sulaukti kol viskas bus pristatyta pagal jūsų nurodytą adresą. Kaip bebūtų, jeigu sekso žaislu perkate ne Lietuvoje, o kažkokioje kitoje šalyje, tuomet reikėtų pasidomėti tvarka kaip vyksta užsakymas ir tokių el. parduotuvių paieška.

Įsivaizduokime, kad gyvenate Norvegijoje ir ieškote sekso reikmenų parduotuvės internete. Jeigu nežinote jokios parduotuvės pavadinimo, tuomet pasinaudokite internetinėmis paieškos sistemomis, tokiomis kaip Google. Paskui jums reikės išversti tam tikrų „žaislų“ pavadinimus į norvegų kalbą. Pavyzdžiui, jeigu jus domina analiniai rutuliukai, tuomet norvegiškai jų pavadinimas atrodytų daugmaž taip – „Analkuler“. Tiesiog pasinaudokite Google vertėjo pagalba ir tiek.

Internete rasit pigius sekso žaislus yra paprasta, tačiau ne visada maža kainą pateisina kokybę. Trumpai tariant, vis tiek rasite tokias el. parduotuves, kurios pasižymės mažomis kainomis, tačiau negalės pasiūlyti aukštos kokybės prekių. Tai liečia tiek sekso žaislus, tiek ir apsaugos priemones. Tad, jeigu norite įsigyti tik kokybiškus sekso reikmenis, jums reikės ieškoti ir atsiliepimų. Jie padeda orientuotis į tuos pardavėjus, kurie siūlo aukščiausią kokybę.

Nepamirškite, kad Norvegijoje bei kitose šalyse yra taikomi skirtingi pristatymo mokesčiai. Lietuvoje jie gali būti mažesni. Bet, aišku, kad mokesčiai už pristatymą priklausys nuo to, kur viskas turės būti pristatyta. Jeigu Norvegijoje užsakysite sekso reikmenis, kuriuos teks pristatyti į šiaurinę šalies dalį, nenustebkite, jeigu pristatymas truks ilgiau ir jeigu teks mokėti didesnį mokestį.

Sekso reikmenų parduotuvės dabar pateikia platų pasirinkimą ir kalba eina ne tik apie žaislus ar kitus reikmenis. Dauguma tokio tipo el. parduotuvių siūlo ir apsaugines priemones – prezervatyvus ir kt. Ten juos galima rinktis pagal kelis kriterijus – prekinius ženklus, dydžius, savybes ir t.t. Tad, jeigu turite galimybę, būtinai viską užsakykite vienoje el. parduotuvėje, nes taip išvengsite didelių mokesčių už pristatymą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *