Kategorijos

Seksuali apranga moterims, ką pasirinkti?

Kiekvienas nori kartas nuo karto pasijusti seksualus. Parodyti ar išryškinti savo figūrą. Dėvėti figūrą glostančius drabužius yra raktas į jūsų sekso patrauklumą, kaip pavyzdys moteriški korsetai. Neslėpkite savo formų aptemptais drabužiais, tačiau nespauskite kūno į itin aptemptus drabužius.

Kiekvienas turi savo unikalų kūną, todėl rinkitės drabužius, kurie labiausiai išryškins jūsų figūrą

Jei manote, kad jūsų rankos yra seksualios, užpildykite savo spintą berankoviais viršutiniais drabužiais. Jei jums patinka, kaip atrodo jūsų nugara, nusipirkite viršutines dalis ir sukneles su atviromis nugaromis. Jei kojos yra jūsų mėgstamiausia kūno dalis, trumpi sijonai ir suknelės turėtų užpildyti jūsų spintą.

Derinkite savo kasdienius drabužius su seksualesnėmis detalėmis

Sukurti pusiausvyrą tarp seksualaus ir atsitiktinio – reikia derinti ilgį, stilių ir tinkamumą. Galite nešioti drabužius, kurie puošiasi kasdieniam įvaizdžiui, kartu su kažkuo aptemptu, kad suteiktumėte šiek tiek seksualaus patrauklumo, arba galite pademonstruoti savo kojas su seksualiu sijonu, dėvėdami kuklesnę viršutinę dalį. Derinkite trumpą apačią, pavyzdžiui, mini marškinius, su palaidine ilgomis rankovėmis. Derinkite žemo kirpimo arba atvira nugara marškinius prie madingų plačių kelnių. Apsirenkite tuos džinsus, kurie paryškina jūsų kojas, o viršutinė dalis gali būti laisva. Taip pat galite prisisegti viršutinę dalį, kad parodytumėte savo juosmenį.

Į savo išvaizdą pridėkite tekstūrų, pvz., nėrinių ir odos

Juodos kelnės yra seksualesnės, kai jos yra juodos odinės kelnės. Nėrinių viršus leis jums subtiliai parodyti odą, o atrodysite atsipalaidavusi ir kasdieniška.

Raskite tinkamą dydį

Per dideli arba per maži drabužiai retai glosto figūrą ir gali atkreipti dėmesį į visas netinkamas vietas. Jei nesate tikri dėl savo tinkamo dydžio, pirkdami naują seksualų drabužių spintą paprašykite pardavėjo pagalbos.

Dėvėkite daugiau raudonos spalvos

Raudonasis efektas yra labai tikras ir ne kartą buvo įrodytas tyrimais. Tyrėjai išsiaiškino, kad yra keletas biologinių veiksnių, dėl kurių moterys atrodo patrauklesnės vyrams vilkinčios raudoną spalvą.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *