Kategorijos

Seminarai Kaune, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose padeda susiburti į komandą

Seminarai KauneĮmonės darbuotojams nuolat sukantis tame pačiame rate kartais pritrūksta motyvacijos labiau stengtis, taip pat įmonei projektuojant naują įmonės procesų valdymo sistemą arba pradedant planuoti ir organizuoti naują didelį projektą vidiniai mokymai gali atnešti ne tik naujų žinių ir įgūdžių, bet ir įpūsti motyvacijos. Taip pat sukurti komandinę dvasią, kas yra labai svarbu kartu dirbant prie projektų, nes projektas – atskiros atskirų darbuotojų veiklos, kurios turi bendrą tikslą. Taigi projekto tikslai priklauso nuo kiekvieno projekto komandos nario tikslų.

Labai svarbu, kad mokymai būtų ne tik informatyvūs, bet ir įdomūs bei įtraukiantys. Retai kam įdomu valandą ir ilgiau klausytis tik teorines žinias monotonišku tonu dėstančio specialisto. Todėl ekspertai turi pasistengti, nes auditorijos sudominimas ir dėmesio sukoncentravimas ilgą laiko tarpą – tikras mokslas ir iššūkis.

Seminarai Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose apie pokyčių valdymą, procesų valdymą, tiekimo grandinių valdymą, vertės grandines ir įkvepiančią lyderystę įmonės darbuotojams padeda geriau susiburti į komandą, siekti bendrų tikslų, taip pat padeda formuoti įmonės veiklas ir jas tobulinti. Mokymai labai pakelia vidinę motyvaciją ir nuotaiką, nes, pavyzdžiui, procesų valdymo mokymų metu yra naudojami LEGO Play elementai, kas papildomai skatina kūrybiškumo ugdymą – kūrybiškumas yra taip pat labai svarbus efektyvaus verslo elementas. Suorganizuoti vidiniai įmonės mokymai ilgainiui tikrai atsiperka ir atneša didesnį pelną.

Taigi visoms įmonėms yra rekomenduojama suorganizuoti vidinius mokymus, susijusius su verslo optimizavimo procesais, nes mokymai ne tik suteikia darbuotojams įgūdžių, bet ir ugdo komandiškumą, kūrybiškumą, kelia nuotaiką ir motyvaciją. O tokie darbuotojai, neabejotinai, dirba našiau ir įmonė auga sparčiau.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *