Kategorijos

Kiekvienam verslui reikalinga vienokia ar kitokia reklama. Tobulėjant technologijoms, vis daugėja pirkėjų internetu arba klientu, kurie sužino apie įmonę būtent internete. Tam, kad būtumėte pastebėti, Jums reikia SEO paslaugų, kurios optimizuos Jūsų tinklapį taip, kad jo turinys bus matomas paieškos sistemose pagal populiariausias vartotojų užklausas – raktažodžius.

Ar verta investuoti į SEO?

Paprastas atsakymas – taip. Kiekvieną dieną yra publikuojami milijonai blogo įrašų ir dėl vartotojų dėmesio konkurencija auga. Tam, kad būtumėte pastebėtas potencialių klientų, tinklapio optimizacija Jums neabėjotinai padės. Įrašę tekstą į paiešką, žmonės dažniausiai pasirinks atidaryti svetainę kuri yra vienoje iš TOP 5 vietų. Tam, kad Jūsų svetainė atsidurtų vienoje iš pirmųjų penkių vietų, reikalinga optimizacija, kuri paruoš Jūsų svetainės turinį taip, kad pagal atitinkamus raktažodžius paieškos sistemose atsidurtumėte aukščiausiose vietose.

Google Ads

Norint pakilti į aukščiausias pozicijas, galima mokėti už Google Ads (AdWord) reklamą. Išsirinkę Jums tinkamiausią žodį ar žodžių junginį ir potencialiam klientui suvedus jį į paieškos langelį, Jūsų svetainė atsidurs aukštesnėse pozicijose, bet bus pažymėtas reklamos ženklu, todėl žmonės žinos, kad Jūsų svetainė buvo pasiūlyta nebūtinai dėl jų ieškomo turinio atitikimo, bet ir dėl mokamos reklamos. Jūs už šią reklamą mokėsite atitinkamą sumą priklausomą nuo paspaudimų skaičiaus ir raktažodžių kainos. Net jei žmogus Jūsų svetainėje praleis vos vieną sekundę, vis vien teks mokėti už šį paspaudimą.

Raktažodžių kaina

Jei esate pasiruošę mokėti už kiekvieną paspaudimą ir apsilankymą Jūsų svetainėje, net jei tai Jums neatnešė jokios naudos, galite įsigyti Google AdWords. Jų pirkimas veikia aukciono principu. Bet kuriuo metu gali pasikeisti aukciono dalyvių skaičius ir jų statymai konkrečiai užklausai. Tai gali bet kuriuo metu padidinti arba sumažinti Jūsų norimo įsigyti raktažodžio kainą. Reikia turėti omenyje, kad labiau ieškomi raktažodžiai visada kainuos brangiau, tačiau tai nebūtinai reiškia padidėjusį klientų skaičių įmonei.

Tam, kad Jūsų verslas būtų pastebėtas ir pardavimo šansai padidėtų, Google AdWords pirkimo nepakanka. Reikia pilnai paruošti svetainę ir atlikti visapusę tinklapio optimizaciją. Daugiau apie SEO ir kaip tai veikia galite paskaityti kasyraseo.info svetainėje.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *