Kategorijos

SEO Lietuvoje mada ar būtinybė?

SEO optimizavimas mada ar būtinybė verslui ? Turbūt daugeliui natūraliai atsiranda klausimas ar tikrai verta investuoti optimizuojant savo turimą internetinę svetainę. Ar investicija atsipirks ir atneš realią naudą ? Dauguma vartotojų ar labiau tie kurie galvoja apie investiciją pastebėjo, kad paskutiniu metu padaugėjo labai daug reklamos agentūrų siūlančių savo aukštas ir profesionalias paslaugas. Kiekviena iš jų teigia, kad jų teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius kriterijus ir tik jie gali iškelti jūsų svetainę į aukščiausias pozicijas. Kaip nepasiklysti ir atsirinkti, kurie dirba profesionaliai, o kurie tiesiog visais įmanomais būdais bando patraukti jūsų dėmesį ?

Pirmiausia nei viena reklamos agentūra nesiskelbs, kad jie geriausi. Vien žodžiai ir skambios frazės nenusakys jų profesionalumo lygio. Taip pat darbų atlikimo kaina ir darbų terminai nenusakys kokiame profesionalumo lygmenyje jie yra. Norint rasti gerus specialistus pirmiausia pasiskaitykite atsiliepimus apie jų veiklą, nes kliento atsiliepimai labai svarbūs norint pasirinkti teisingai ir nenusivilti. Kaina nėra pats svarbiausias kriterijus renkantis agentūrą. Kodėl ? Pirmiausia reikia suprasti vieną, kad norint gauti naudos reikia investuoti. Investicija laikui bėgant tikrai atsipirks, bet tam reikia laiko ir kantrybės. Kartais pasitaiko klientų kurie mano, kad atlikus šį darbą rezultatai imsi rodytis praktiškai sekančią dieną. Tačiau taip tikrai nėra. Tai kruopštus procesas reikalaujantis turėti kantrybės. Taip pat nereikėtų pamiršti, jog norint išsilaikyti ilgą laiką aukštose pozicijose reikės prižiūrėti pačią svetainę ir turėti ilgalaikį planą norint išlaikyti savo reitingus, neužleidžiant konkurentų.

SEO optimizavimas atliekamas keliais etapais. Pirmiausia padaroma konkurentų analizė, sutvarkoma vidinė svetainės struktūra ir tik tuomet pradedama išorinė optimizacija. Jos tikslas sukurti kuo daugiau kokybiškų nuorodų į jūsų svetainę. Kuo daugiau kokybiškų nuorodų, tuo jūsų svetainės reitingai pagal atitinkamus raktinius žodžius bus aukščiau. Žinoma reikia atminti, kad negalima optimizuojant persistengti. Kitu atveju Google paieškos sistema tai gali suprasti kaip vadinamą Spamą ir jūsų svetainei uždėti vadinamą bloką. Tad prieš pradedant darbą reikia gerai apgalvoti savo veiksmus ir žingsnius kaip visa tai atlikti. Tačiau jeigu nusprendėte kad tai ne jūsų jėgoms, tuomet žinoma geriausia kreiptis į tos srities specialistus. Jie savo darbą išmano ir žino kaip visa tai atlikti kokybiškai.

Kaina ir atlikimo terminas. SEO paslaugų kainos prasideda nuo kelių šimtų ar tūkstančių eurų. Labai daug kas priklauso nuo jūsų poreikių ir tikslų ir per kiek laiko norite jog svetainė būtų išreitinguota. Atsakymas būtų labai paprastas ir aiškus. Norite sulaukti verslo sėkmės tuomet investuokite. Norite stovėti vietoje nedarykite nieko. Išvadas ir sprendimus priimate jūs patys.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *