SEO Paslaugos kaina – kada atsiperka?

SEO paslaugos – populiarėja kiekvienais metais. Vis daugiau interneto svetainių savininkų supranta SEO naudą. Žinoma visiems kyla daug techninių klausimų. Tačiau taip pat, atsiranda finansinė nežinomybė. Turbūt vienas dažniausiai užduodamų klausimų, į kurį gana sudėtinga atrasti vienareikšmį atsakymą. Kokia yra SEO paslaugos kaina? Tačiau, dar vienas įdomus klausimas, kada atsiperka SEO paslaugos? Pabandykime panagrinėti šiuos du klausimus šiame straipsnyje.

Kiek kainuoja SEO Paslaugos?

Tai labai sudėtingas klausimas. SEO tai procesas, kuris susideda iš labai daug sudedamųjų. Kai kuriuose šaltiniuose teigiama, kad šiuo metu „Google“ yra apie 200 faktorių, kurie lemia pozicijas paieškos sistemoje. Todėl, kiekvieno projekto SEO paslaugos kaina yra skirtinga. Ji priklauso nuo to, kokiose paieškos pozicijose šiuo metu yra svetainė, raktažodžių ir rinkos konkurencijos, konkurentų veiksmų ir t.t.

Kiekvienas atvejis yra visiškai skirtingas. Todėl, jei rasite SEO specialistą ar agentūrą kuri iškart yra nurodžiusi kainas, būkite atsargus. Tokie specialistai dažnai garantuoja neįmanomus rezultatus. Jų pažadai tiesiog nepasiekiami, o jums tai kainuos dvigubai. Išleisite pinigus, rezultato nebus. Todėl turėsite ieškoti naujo specialisto.

Kada Atsiperka SEO Paslaugos kaina?

Tai klausimas į kurį šiek tiek lengviau rasti atsakymą. Žinoma, kaip ir skirtingos kainos taip ir atsipirkimo laikotarpis – visiems projektams skirtingas. Vienam verslui, investicija į SEO paslaugas gali atsipirkti po 3 savaičių, kitam po 9 mėnesių.

Toks didelis skirtumas atsiranda dėl skirtingos konkurencijos rinkose. Yra daug rinkų kuriose beveik nėra konkurencijos. Tačiau yra rinkų, kuriose konkurencija yra milžiniška. Jei jūsų rinka yra konkurencinga, nereikia tikėtis greito rezultato. Kartais tai gali užtrukti metus ar net ilgiau. Vidutinės konkurencijos rinkoje, rezultatus turėtumėte pamatyti 3 mėnesių laikotarpyje.

Išvados

Daugelio internetinio marketingo specialistų nuomone, SEO yra viena geriausių marketingo investicijų. Vieną kartą atlikti SEO optimizacijos darbai atneša ilgalaikę naudą. Veliau SEO palaikymas kainuoja žymiai mažiau, nei nuolatos reklamuotis „AdWords“, „Instagram“ ar kitose platformose.

Tarkim SEO straipsniai ir tekstai, vieną kartą parašyti ir patalpinti kitose svetainėse su atgaline nuoroda, išlieka iki svetainės gyvavimo pabaigos. Todėl rezultatas yra ilgalaikis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.