Kategorijos

Serialai lietuviškai internetu

parduotas gyvenimas online

Dažniausiai daug laiko praleidžiami ieškodami gero filmo ar serialo. Neretai neradus nusiviliame. Kaip žinoti, kur žiūrėti filmus ir serialus online? Straipsnyje norime jums papasakoti apie internetinę svetainę, kurioje galima rasti labai daug populiarių šiuo metu filmų ir serialų. Daryti nereikės nieko, tiesiog apsilankyti ir mėgautis laisvalaikiu.

Svetainių kur būtų galima pažiūrėti mėgstamiausius serialus ar filmus online tikrai yra begalė, tačiau šis turinys dažniausiai būna anglų, rusų ar kitomis užsienio kalbomis.

Nors tai irgi patogu, vis dėl to, juk maloniau žiūrėti gimtąja lietuvių kalba.

Kodėl apsimoka žiūrėti serialus online per filmux.live?

Galima sakyti, jog svetainė filmux.live nėra vien eilinis saitas kur galima susirasti savo mėgstamą turinį – serialus ir filmus. Būtų visai teisinga teigti, jog filmux.live – tai kiekvieno žmogaus asmeninis kino teatras namuose, tik virtualioje erdvėje.

Kam dėti nereikalingas pastangas ir švaistyti laiką ieškant kur pažiūrėti savo mėgstamiausius serialus ir filmus, jei yra tokia puiki platforma kurioje galima rasti visko ko ieškome?

Tie kas yra online filmų ir serialų entuziastai ir mėgsta pasieškoti internete tai ką žiūrėti ko gero jau yra lankęsi ne vienoje ir ne dviejose filmų žiūrėjimo ar parsisiuntimo forumuose bei torrentų svetainėse tokiuose kaip Torrent.lt ar Linkomanija.net. 

Šiuo metu vienas mėgstamiausių ir žiūrimiausių yra indų serialas “Parduotas gyvenimas”. Serialas yra apie 1996 metų mažą Indijos kaimą, kuriame vyrauja ryški nelygybė. Miestelį yra užvaldę turtingieji. Visas serialo siužetas sukasi aplink mergaitę, kuri dar negimusi buvo parduota į vergystę. Istorija vystosi apie visą jos vaikystę ir tolimesnį gyvenimą.

Serialas “Parduotas gyvenimas” tiesiogiai internete. q

Nors parsisiųsti serialų ir filmų iš ten tikrai galima, tai ne visada yra patogu, dažnai nerandame viso turinį kurio norime, o ką jau bekalbėti apie laukimą kol parsisiųsime, užkrėstų failų galimybę bei neseniai įvestus internetinių tiekėjų blokus šiems svetainėms. Juk kažkaip reikės ir tai apeiti, tiesa?

Nerizikuokite savo kompiuterių sveikata, galimybe užkrėsti virusais ir nešvaistykite laiko ieškodami kaip kažką atsisiųsti. Filmux.live nereikės daryti nė vieno iš minėtų dalykų. Tiesiog įsitaisykite patogiai prie savo kompiuterio ekrano, pasisodinkite draugus ar namiškius ir mėgaukitės žiūrėjimo patirtimi.

Kuo žiūrėjimas online pranašesnis už kitus būdus?

Iš esmės priežastis dėl ko žiūrėti serialus ir filmus online yra geriau, jau minėjome. Čia kur kas paprasčiau susirasti tai ką norime žiūrėti, nėra rizikos sugadinti kompiuterį ar laukti kol siuntimas bus baigtas.

Prie to pačio galima paminėti ir tai, jog online žiūrėjimo platformoje kartu yra patogiau susikurti ir savo kampelį filmams ir serialams. 

Ką turime omenyje?

Na, peržiūrėjus tam tikro tipo turinį online, vos kelių mygtukų paspaudimu galime įvertinti atitinkamu reitingu, įtraukti jį į mėgstamų filmų sąrašą, yra net vietos palikti trumpam komentarui ar recenzijai.

Taigi, serialų žiūrėjimas internete – žymiai patogesnis nei parsisiunčiant, kadangi čia gausite ir papildomų įrankių kurie padės pasidaryti savo filmų lentelę bei padėti kitiems svetainės vartotojams apsispręsti tai ką žiūrėti. 

Kas žino, galbūt jūsų dėka kas nors atras savo naują mėgstamiausią filmą?

Dažniausiai tokiose svetainėse, įskaitant ir jau minėtą filmux.live, prireikia užsiregistruoti. Tačiau tai užtruks vos keletą sekundžių ir tuomet turėsite prieigą prie visų svetainės funkcijų – vertinimų, atsiliepimų ir recenzijų rašymo bei matysite tos svetainės naujienas.

Gero žiūrėjimo per filmux.live!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *