Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Serviso įranga jūsų servise už paskolą, lizingą ar paramą

Kategorijos

Serviso įranga jūsų servise už paramą

Kai yra pradedamas automobilių remonto verslas, norisi visos įrangos, kad aptarnauti visą klientų srautą ir pasiūlyti visas galimas automobilių remonto paslaugas. Tačiau dažnu atveju tą riboja finansai, kadangi jų tiesiog neužtenka. Tada jau tenka save riboti ir nusiperkama yra tik būtiniausia serviso įranga verslo pradžiai, nors norisi kur kas daugiau. Tačiau reiktų nepamiršti ir kitų galimybių, kadangi nebūtina automobilių remonto verslą pradėti tik iš savo pinigų, tačiau galima gauti ir paramą ar paskolą.

Vienas dažniausių Lietuvoje pinigų skolinimosi būdų yra paskola. Tai gan paprastas būdas, būtent dėl to jis yra toks populiarus. Žmonės už paskolos gautus pinigus perka nekilnojamą turtą, transporto priemones ar tiesiog ima paskolą apyvartinėms lėšoms. Tai yra gan patogi priemonė ir pradėti verslą, kadangi bankui yra pateikiami vos keli dokumentai. Imant bet kokio dydžio paskolą banke, yra būtini finansiniai dokumentai, kurie parodytų jūsų metines pajamas bei pinigų apyvartumą. Jeigu jūsų kredito istorija yra gera, beveik 100%, kad jums bus suteikta paskola.

Kitas galimas ir vienas populiariausių būdų yra lizingas. Tai gan panaši forma, kaip ir paskola. Lizingas yra tokia forma, kai serviso įranga yra pradedama ankščiau naudotis, nei už ją yra sumokami pinigai. Lizingas yra tam tikra prasme yra daikto nuoma, kai jį nuperka lizingo kompanija. O jūs kiekvieną mėnesį mokate už nuoma ir kai pasiekiate tam tikrą ribą, serviso įranga atitenka jums. Kaip ir norint gauti paskolą, taip ir lizingui gauti yra būtina pateikti finansinius dokumentus, kurie atspindėtų įmonės ar fizinio asmens metines pajamas ir pinigų apyvartumą.

Kitas būdas, kuriuo galite pasinaudoti norint lengviau įsigyti autoserviso įrangą yra paramos gavimas iš Europos Sąjungos lėšų. ES paramos fondai remia įvairias veiklas, todėl serviso įranga jūsų garaže gali atsirasti pasinaudojus ir šiuo būdu. Dokumentų atžvilgius šis būdas yra sudėtingesnis, kadangi reikia pateikti kur kas daugiau įvairių dokumentų. Tačiau šis būdas yra vienas geresnių, kadangi tai yra parama ir priešingai nei paskola ar lizingas, tų pinigų nereikėtų grąžinti.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *