Kategorijos

Serviso konkurencingumo didinimas

Kiekvienoje srityje dirbantys verslas patiria didžiulę konkurenciją. Todėl reikia ieškoti būdų, kurie padėtų tapti stipresniais konkurencinėje kovoje ir neleistų galvoti apie įmonės žlugimą. Tai sunkus procesas, tačiau naudojant tinkamas priemones, tą galima lengvai pasiekti. Veiksniai, kurie servisui padėtų ne tik išlikti konkurencinėje kovoje, bet, galbūt, galėtų padėti tapti rinkos lyderiais yra lengvai įgyvendinami. Geriausios priemonės ir veiksmai galėtų būti: geresnis klientų aptarnavimas, moderni serviso įranga, palankios kainos lankytojams ir kiti. Trumpai juos ir aprašysime kuo jie galėtų būti veiksmingi.

serviso įrangaGeresnis klientų aptarnavimas kiekvienoje srityje yra raktas į sėkmę. Daugelis galvoja, kad geresnis klientų aptarnavimas apsiriboja, kai kreipiamasi žodžiu „Jūs“, nesikeikiama ir atsakoma gražiai. Tačiau ši sąvoka apima kur kas daugiau. Jums reikia visada maloniai bendrauti su galimais ar esamais klientais, teikti kokybiškas konsultacijas, jeigu įmanoma, prisiderinti prie norimo kliento laiko, informuoti apie tai koks gedimas buvo ir kaip tokio gedimo išvengti ir panašiai. Akcentuoti, kad serviso yra gera serviso įranga, kad galite pasiūlyti remonto garantiją ir kitus dalykus. Tokiu atveju klientui atrodys, kad jūsų paslaugos yra atliekamos profesionaliai, galima patikėti automobilį, kai yra bet koks gedimas ir servise dirba puikiai savo sritį išmanantys profesionalai.

Kitas raktas į sėkmę yra profesionali serviso įranga. Kiekvienoje srityje norime, kad mums teiktų paslaugas profesionalai su profesionale įranga. Pavyzdžiui, juk nesinorėtų, kad mums odontologai dantis tvarkytų įranga, kuriai yra 20 ar daugiau metų. Taip yra ir su automobilių remontu, kadangi klientai nori žinoti, kad automobilis bus sutvarkytas profesionaliai. Gera serviso įranga turėtų pasižymėti tokiomis savybėmis, kaip kokybė, patikimumas, funkcionalumas, modernumas ir kita. Turint tokią įrangą klientams galima pasiūlyti pačias profesionaliausios paslaugas, dėl to jie palikdami automobilį jausis ramiau.

Kitas svarbus dalykas yra kainos. Svarbu turėti tokią kainodarą, kuri neišgąsdintų klientų. Dažniausiai tokiose srityse kainodara yra pasirenkama lyginant su konkurentas, kadangi tai nėra prekės, kurias reikėjo ankščiau įsigyti ir vėliau uždirbti jas parduodant. Geriausia yra įvertinti kiek serviso mechanikas užtruks kol bus suremontuotas gedimas, kokios bus sąnaudos ir kitus dalykus. Taip bus gauta geriausia kaina klientams, dėl kurių jūs pritrauktumėte jų daugiau.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *