Kategorijos

Sieniniai šviestuvai turėtų būti perkami atsižvelgus į kelis niuansus

sieniniai sviestuvaiApšvietimui skirtus įrenginius pasirinkti ne visada yra lengva. Daug ką lemia būstas ir jame esantis interjeras. Sieniniai šviestuvai yra vienas dažniausių pasirinkimų. Tačiau kaip bebūtų gaila, ne visi gyventojai tokius šviestuvus perka iš patikimų vietų. Tai ir lemia, kad nekokybiškus šviestuvus po itin trumpo laiko tenka keisti naujais. Sieninius šviestuvus galima montuoti tiek lauko apšvietimui, tiek ir vidaus. Tačiau verta žinoti, kad kiekvienu atveju visus įrenginius reikia rinktis išmintingai. Aiškiau kalbant, jeigu jus domina sieniniai šviestuvai, tuomet atsižvelkite į žemiau pateikiamus patarimus. Galbūt jie padės išvengti didžiulių nuostolių.

Sieniniai šviestuvai turėtų būti perkami apskaičiavus patalpų plotą. Jeigu tokius šviestuvus perkate vidaus apšvietimui, tuomet visus šviestuvus reikėtų rinktis atsižvelgiant į galingumą. Aiškiau kalbant, sieniniai šviestuvai turėtų būti pasirenkami tinkamai apskaičiuojant kiek jų reikėtų tam tikrai erdvei apšviesti. Pavyzdžiui, norint apšviesti ilgą koridorių, vargu ar pakaks vieno įrenginio. Dėl to ir siūloma kruopščiai paskaičiuoti kokio kiekio šviestuvų reikės.

Ne visi šviestuvai parduodami su lemputėmis. Ypač svarbu tai, kad daugelis parduotuvių šviestuvus parduoda be jokių lempučių. Tai reiškia, kad jas jums reikės įsigyti patiems. Norintiems ekonomiškumo, visada patariama rinktis LED lemputes arba specialias – taupiąsias, kurias galima rasti praktiškai kiekvienoje el. parduotuvėje arba prekybos centre. Pabrėžtina, kad visas lemputes reikėtų pirkti atsižvelgiant į įsigyto šviestuvo galingumą.

Ieškodami šviestuvų, būtinai teiraukitės kaip jie turi būti pajungiami. Sieniniai šviestuvai yra dviejų tipų. Standartiniais laikomi tie, kurie tiesiog montuojami ant sienos. Kiti – integruojami. Jie yra montuojami į pačią sieną, jog nuo jos sklistų tik šviesos šaltinis. Tokie šviestuvai reikalauja ne tik daugiau pinigų, bet ir žinių montuojant. Kaip jie turėtų būti pajungiami – turėtų būti nurodyta aprašyme.

Šviestuvus geriausia būtų pirkti internetu. Bet kokius šviestuvus dabar siūloma įsigyti iš el. parduotuvių, nes jose pateikiamas bene didžiausias pasirinkimas ir mažiausios kainos. Tuo labiau – internetinės parduotuvės kur kas dažniau skelbia įvairiausias akcijas, per kurias pirkėjai gali sutaupyti dar daugiau pinigų.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *