Sienų lipdukai Jūsų namams!

Saulė žadina keistis

Ar pagalvojote, kad dabar pats metas atnaujinti namus? Yra labai paprastas, patrauklus ir stilingas būdas tai padaryti – sienų lipdukai ir dekoracijos. Beje, juos galima lipdyti ne tik ant sienos, bet ir ant baldų, pavyzdžiui nusibodusios sieninės spintos. O dar pakeitus pagalvėles, užtiesalus, pledus, gal net gėlių vazonus – namai pasikeis iš esmės.

Sienų lipdukų – gausus pasirinkimas. Juos galima pritaikyti įvairiose erdvėse namuose, vaikų darželyje, mokykloje, net kontoroje. Pavyzdžiui, lipduką medį su jau paruoštais rėmeliai nuotraukoms galima pritaikyti bendroje erdvėje. Tai puikus sprendimas branginantiems mielus prisiminimus arba norintiems pristatyti savo giminės medį.

sienu lipdukas medis
Sienų lipdukai Jūsų namams.

Mėgstantys gamtą virš patogios sofos gali įkurdinti sutramdytą ir jaukų laukinį žvėrį, arba ant sienos išsibarstyti vėjo nupūstus pienių pūkus. Romantikai savo namuose suras vietą išdidžiam povui ar pievų gėlėms. Negalintys be didmiesčio šurmulio atsinaujins miegamajame virš lovos, ar koridoriuje, ar amžinai naktinį gyvenimą gyvenančio paauglio kambaryje įkurdindami tamsoje šviečiantį miestą.

Tereikia šiek tiek fantazijos ir jūsų namai gali kardinaliai pasikeisti, arba pasikeisti tik šiek tiek. Svarbiausia, kad sienų lipdukams nusibodus, juos lengvai galima pakeisti kitais arba tiesiog nuimti – neliks jokios žymės.

Sienu lipdukas
Šviečiantis tamsoje sienų lipdukas

Vaiko kambarys turi keistis

Vaikams labiausiai reikia pokyčių. Jų gera nuotaika, teigiamos emocijos labai priklauso nuo jų kambario arba jų kampelio, kad ir apsiribojančio vien jo lova ir sienos dalimi. Štai čia ir galima gerokai pakeisti vaizdą, pasitelkiant sienų lipdukus. Greita, nebrangu, efektinga. Mažiesiems džiaugsmą teikia pasakų herojai, fėjos, meškinai, paukšteliai, vyresniesiems – veiksmas, jų individualumą akcentuojantys dalykai, todėl nusprendę atnaujinti vaikų erdves būtinai pasitarkite su jais. Labai įdomus akcentas gali tapti sienų lipdukas laikrodis, kuris dar ir tiksi. Vyresniems vaikams jis primins, jog laiką reikia branginti ir jį planuoti, o mažiesiems – padės žaismingai mokytis pažinti valandas.

praktiškas interjero elementas
Kreida rašomas sienų lipdukas

Įdomus sprendimas – kreida rašomi sienų lipdukai, kuriuose galite parašyti ką panorėję arba lipdukai – namų taisyklės. Jas panaudoti galite įvairiose namų vietose: pradedant virtuve, baigiant higienos kambariu.

 

Papuoškime mokyklas ir darželius

Sienos lipdukas
Vaikiškas sienų lipdukas Mikė

Vaikiški lipdukai ant sienos tiks darželyje ar mokykloje. Tėvai palikdami mažuosius ugdymo įstaigoje nori, kad jiems ten būtų saugu ir jauku. Grožis ir jaukumas sukuriamas, tereikia šiek tiek išmonės.  Idealu, jeigu aktyvūs tėveliai bent kartą metuose padėtų jas atnaujinti. Vaikams kur kas mieliau bus eiti į mokyklos klasę ar darželio grupę, kurioje nenuobodi besikeičianti aplinka, juk vaikai dievina naujoves, o pažindami mokosi. Toks sienų atnaujinimo būdas kaip lipdukai kur kas paprastesnis nei jas dažyti. O ir pasirinkimas vaikiškų sienų lipdukų gausus.

Iki didžiųjų pavasario švenčių liko nedaug, atsinaujinkite! Įsigykite sienų lipdukus internetu – čia didžiausias pasirinkimas ir geriausios akcijos.

One Comment on “Sienų lipdukai Jūsų namams!”

  1. laba diena.norejau pasiteirauti kaip galima isigyti priklijuojamu medziu ,seimos medis su remeliais.kaina domintu ir kur galima isigyti.
    aciu .lauksiu atsakymo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.