Kategorijos

Siuntos iš Lietuvos į Angliją

siuntos iš lietuvos į anglijaSiuntų gabenimo rinka yra itin aktyvi visame pasaulyje, tačiau tai nepaneigia fakto, jog įvairių jų gabenimo tarnybų daugėja gana sparčiai. Svarbu pabrėžti, kad siuntos iš Lietuvos į Angliją yra pervežamos itin dažnai ir apskritai, minėtoji šalis yra viena aktualiausių mūsų tautiečiams. Tikriausiai suprantate, kad šioje šalyje yra nemaža dalis mūsų tautiečių, todėl siuntos tiek į šį, tiek ir iš šio krašto keliauja labai intensyviai. Lietuvoje nemaža dalis siuntų gabentojų teikia ne itin priimtinas paslaugas, kurios pasižymi gana aukštomis kainomis.

Vienas populiariausių būdų gabenti siuntą į Angliją yra naudotis tradicinėmis pašto paslaugomis. Čia svarbiausia yra tai, kad pašto skyriuose yra nustatomos gana nemažos kainos. Jos priklauso nuo siuntos dydžio bei svorio. Čia reikėtų pabrėžti tai, kad naudojantis šia galimybe, neturėtumėte tikėtis, kad jūsų siunta šią šalį pasieks greitai. Paprasčiausiai, pašto paslaugos yra reguliarios ir čia niekas neskubės jūsų siuntinio pristatyti norimam gavėjui. Siuntos šiuo būdu gavėją gali pasiekti net ir po mėnesio. Taip pat norėtume pažymėti, kad pašte jūsų siunta gali pasimesti arba „netyčia“ gali būti pažeista, nes tikriausiai esate girdėję apie kai kurių pašto darbuotojų „sąžiningumą“? Šiuo atveju, reikėtų pabrėžti, kad itin vertingų siuntų nereikėtų siųsti šiuo būdu, nes yra ir kitų variantų, kurie suteikia didesnį saugumo jausmą.

Kas liečia kitus būdus, tai reikėtų pabrėžti, kad nemažai žmonių renkasi kurjerių tarnybas, tačiau ir čia yra šiokių tokių apribojimų. Kurjeriai gali jūsų siuntą į Angliją nugabenti itin greitai, tačiau pabrėžtina – kainos čia yra gana nemažos. Turėtumėte žinoti, jog paprasti žmonės siuntas į užsienį gabena didesniais įkainiais, nes jie nėra sudarę kažkokių partnerystės sutarčių, nes pavyzdžiui, įvairių prekių pardavėjai, moka kur kas mažesnius įkainius už siuntų pristatymą į svetimą šalį. Kurjerių paslaugos yra naudingos tokiu atveju, jeigu siuntinys yra normalios apimties – nėra didelis ir sunkus. Naudojantis kurjerių paslaugomis, jūs galite būti tikri, kad siunta bus pristatyta laiku, tačiau mažos paslaugų kainos tikrai neriekėtų tikėtis.

Bene geriausias būdas siųsti siuntinius bei didesnius krovinius į Angliją, tai naudotis privačių pervežėjų paslaugomis, kurie ne tik gabena siuntas, bet ir perveža keleivius į šią šalį. Jų paslaugų kainos yra gerokai mažesnės ir kas liečia pristatymą, tai nėra girdėti jokių skundų šių vežėjų paslaugomis.

Naujausi straipsniai

Comments

Įrašo “Siuntos iš Lietuvos į Angliją” komentarų : 1

  1. Į D. Britaniją avataras

    Manau geriausia alternatyva siuntoms is Lietuvos i Anglija yra pasinaudoti kurjeriu tarnybomis kurios siulo sias paslaugas. Patiems teko susidurti su tuo, rezultatu likome patenkinti, siunta pristate greit, o ir kaina nesikandzioja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *