Siuntų Anglija-Lietuva išsiunčiama daugiausia

Siuntos Anglija Lietuva

Anglija išlieka populiariausia šalimi, kurioje gyvena ir dirba emigrantai iš Lietuvos. Taip pat šios šalies universitetai yra labai mėgstami lietuvių studentų. Todėl, žinoma, ir tarptautinių siuntinių į Lietuvą daugiausiai atkeliauja būtent iš Anglijos.

Šiandien siųsti ir gauti tokias siuntas yra labai paprasta: siuntos Anglija-Lietuva atkeliauja nuo durų iki durų per kelias darbo dienas, siuntų tarnybos užtikrina patikimą ir saugų siuntos pristatymą, patogų atsiskaitymą ir paslaugos kontrolę, kuri neleidžia siuntai pasimesti.

Pasidomėjus Anglijoje gyvenančių emigrantų ir Lietuvoje likusių jų artimųjų, ką dažniausiai galima rasti išpakavus į tėvynę atkeliavusiame siuntinyje, gauti rezultatai nestebina: siuntų pobūdis mažai skiriasi nuo iš kitų emigrantų pamėgtų šalių atkeliaujančių siuntinių. Anglijoje gyvenantys lietuvaičiai į tėvynę tėvams, artimiesiems ir draugams dažniausiai siunčia drabužius ir avalynę, žaislus, higienos ir kosmetikos priemones, saldumynus ir netgi alkoholinius gėrimus. Kokios viso to priežastys? Pagrindinė – didesnė pasiūla, platesnis ir įvairesnis pasirinkimas, mažesnė kaina.

Sekantiems pasaulio ir Europos naujienas (o tie, kurie yra išvykę arba turi į Angliją išvykusių artimųjų, yra priversti tai daryti) kyla klausimas, kaip viskas pasikeis po „Brexit“. Manoma, kad patikimos ir stabilios siuntų pervežimo paslaugas teikiančios įmonės ir kurjeriai kaip ir visi kiti pajaus pasikeitimus, tačiau jiems pokyčiai nebus tokie kardinalūs. Priešingai nei mažai žinomiems ir žmonių pasitikėjimo dar neįgavusiems vežėjams ir kurjeriams.

Taigi, nors virš Anglijos kabo didelis klaustukas, kas bus toliau, siuntų pervežimo paslauga iš šios šalies į tėvynę bus reikalinga visada, todėl patariama rinktis patikimus ir žinomus partnerius, kurie užtikrina greitą, saugų ir patikimą siuntos pervežimą jūsų tėvams, artimiesiems arba draugams.

2 Comments on “Siuntų Anglija-Lietuva išsiunčiama daugiausia”

  1. Pati dirbu paste, tikra tiesa, kad siuntiniai is anglijos i lietuva ateina labai daznai. Taciau, siuntiniai is lietuvos i anglija dar daznesni, nes, turbut, tevai daug ka siuncia ten studijuojantiems vaikams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.