Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Skandinaviškas interjeras – šaltas ir nuobodus? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Skandinaviškas interjeras – šaltas ir nuobodus?

Daug kur galime surasti teiginių, kad skandinaviškas interjeras minimalistinis, šaltas ir visiškai nejaukus. Vyrauja minimalizmas, aiškios formos, pastelinės spalvos, mažai detalių. Skamba išties nejaukiai ir nuobodžiai. Taip dažniausiai matomi interjero dizainerių ką tik įrengti namai, kuomet viskas dar šviežia ir „negyvenama“.

Kviečiu pasižvalgyti į visai kitokius skandinaviškus namus, nei kad minėta.

hutsetpaanordseth

Pirmiausia kas atkreipia dėmesį, ogi begalės detalių, bet parinktos su saiku ir stilingos.

Numeris vienas – žvakės ir lempos. Daugelyje namų nepamatysite kabinamų šviestuvų, vietoj jų – toršerai ir stalinės lempos. Tokių šviestuvų sukuriama prieblanda vakare veikia ir atpalaiduojančiai. Turbūt daugelis sutiks, kad užsidegus nors ir vieną žvakę namuose iškart pasidaro jaukiau. O įsivaduokite kad jų dega keliolika vienu metu.

Pastelinės spalvos, tiesa, vyrauja daug kur. Tačiau jų atspalvių ir raštų labai daug, todėl nesukuriama monotoniško nuotaika. Nemažai kur galima pamatyti baltos ir sidabro spalvos derinių.

Interjeruose dar labai mėgstamas natūralumas – mediena, kailis, augalai.

Pagalvėlės. Dar viena detalė plačiai sutinkama skandinaviškuose namuose. Jų daug ir visur. Naudojant jas paprasta dekoruoti namus pagal sezoną. Pakanka turėti keletą spalvų ir tekstūros pagalvėlių. Keičiant pagalvėlių užvalkalus namai atrodys vis kažkuo atsinaujinę.

Gėlės. Daugelis sutiks, kad gėlės namus puošia. Žinant kaip greitai jos vysta, toli gražu nepigus dekoras. Čia į alternatyvą ateina dirbtinės gėlės.  Skandinavai jas mėgsta taip pat, tačiau kokybiškas, kurios atrodo išties kaip tikros. Jų taip pat galima turėti kelių rūšių ir spalvų ir pagal nuotaiką jas „pasimerkti“.

    ninanejoh

Taigi, nors Skandinavija dažnam asocijuojasi su sniegu, tamsa ir šalčiu, interjeras toli gražu nuo to.

Ieškantiems kaip namus paversti jaukiais ir stilingais kviečiame apsilankyti skandinaviškų interjero detalių internetinėje parduotuvėje www.casare.lt

Photo @Instagram

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *