Kategorijos

Skeptikų dėmesiui: VIP ČIUŽINIAI neslepia čiužinio sudėties !

1290114180_max_sleeping 

Daugelis žmonių turi tvirtus įsitikinimus, kad tikroji čiužinių sudėtis yra nuslepiama ar neatskleidžiamos tikros sudėties detalės, tačiau jų nusivylimui sakome: „VIP čiužiniai“ neslepia čiužinio sudėties.

Tuo tarpu, kai rinkoje daugelis prekinių ženklų kalba tik apie čiužinio patogumą ir yra linkę nutylėti tikrąją čiužinio sudėtį, „VIP čiužiniai“ vadovaujasi savo pavadinimu ir rūpinasi kiekvieno žmogaus miego VIP kokybe, aiškiai pasakojant apie čiužinio sandarą, medžiagų savybes ir atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus problemas, poreikius.

Atėjo laikai, kai žmonėms vėl pradėjo rūpėti jų sveikata ir jie mieliau renkasi kokybišką produktą, atmesdami pačius pigiausius variantus. Juk visi puikiai žinome, kad retas kokybiškas produktas turi žemą kainą. Tačiau dažnai girdime, kad nors žmonės ir sumoka dideles pinigų sumas, tačiau ne visada lieka patenkinti įsigyto produkto kokybe.  Taip atsitinka todėl, kad yra nutylima apie tikrąją produkto vertę, todėl patartina konsultanto išklausti įvairiausių, nors ir pačių smulkiausių detalių.

Užsukę į tinklapį www.vipciuziniai.lt ir pradėję skaityti apie Jūsų pasirinktą čiužinį, tekste rasite aiškiai nurodytą čiužinio sudėtį, pagrindines medžiagų savybes ir ekologiškumą atitinkančius sertifikatus. Salone konsultantas/pardavėjas taip pat leis išbandyti Jums patinkantį čiužinį, aiškiai pasakodamas apie čiužinio medžiagų savybes, leisdamas pačiam žmogui jas paliesti. Kiekviena čiužinio medžiaga yra skirtinga, todėl būtina parinkti geriausią variantą pagal kiekvieno norus. Visų pirma konsultantas išsiaiškina kokio čiužinio Jums reikia, kokie Jūsų poreikiai, problemos ir tik tuomet individualiai Jums yra rekomenduojamas vienas ar kitas Jūsų lūkesčius atitinkantis produktas.

VIP ČIUŽINIAI rinkoje išsiskiria produktų kokybiškumu, itin dideliu dėmesiu ekologiškumui ir natūralių medžiagų gamybai naudojimu. Kiekvienas čiužinys turi savo kokybę patvirtinančius sertifikatus, užvalkalus galima skalbti net 600 temperatūroje, kai tuo metu visi kiti užvalkalai prarastų savo kokybę skalbiami tokioje temperatūroje. Mes prekiaujame itin aukštą tankį turinčiais HR putų poliuretano ir viskoelasto čiužiniais, kurie yra ekologiški, kvėpuojantys, juose nesiveisia dulkių erkutės ir yra ilgaamžiški. Sudėties nereikia slėpti, kadangi visos medžiagos yra kokybiškos, jokių klijų ar putų pėdsakų. Įsitikinkite patys !

 

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *