Kategorijos

Skirtingoms erdvėms reikalingi skirtingi baldai

 

baldai
Baldų gamyba

Namų įrengimas – ne pats lengviausias dalykas. Čia ne retai į pagalbą reikia pasitelkti ne tik savo asmeninius sugebėjimus, bet ir profesionalų pagalbą. Taip jau yra, kad žmogus pripratęs, jog namuose esantys baldai, kitos interjero detalės yra patinkančios šeimininkams, ne retai šį tą pasakančios apie jo asmenybę, gal net atskleidžiančios kelias praeities detales. Tačiau, kad namuose būtų tik tokie baldai, kurie Jums yra artimi ir kupini prisiminimų, nepakanka. Namuose skirtingos erdvės kelia skirtingus reikalavimus, todėl į tai numoti ranka taip pat nevalia.

Maisto gamyba ir poilsis

 Virtuvė – vienas svarbiausių kambarių namuose. Tai labai daug reikalavimų kelianti patalpa. Virtuvė daugelyje namų yra ne tik maisto gamybos erdvė, bet ir susibūrimų, pasišnekučiavimų vieta. Todėl čia baldai turi būti jaukūs, kokybiški ir funkcionalūs. Geriausias sprendimas jaukiai virtuvei – virtuvės baldų kompleksas, keletas kėdžių ir valdomasis stalas. Tipiška virtuvė, kurioje jauku būti ir malonu dirbti atsiskleidžia pasirinkus maloniais spalvas. Virtuvėje puikiai pritinka šiltos spalvos, suteikiančios šiai erdvei šilumos ir jaukumo. Be ko neapsieisite virtuvėje?

 • Stalas;
 • Kėdės;
 • Kabinamos spintelės;
 • Kriauklė;
 • Virtuvės prietaisai;
 • Baldų komplektas
 • Šiltos ir malonios spalvos.

 Spa procedūrų atmosfera

Kitas daug reikalavimų interjerui keliantis namų kampas – vonia. Vonia dažniausiai laikoma dar intymesne namų erdve nei miegamasis. Todėl įrengiant šią erdvę reikia nemažai dėmesio skirti baldams. Kokie jie galėtų būti? Kuo malonesni ir šiltesni. Žinoma, pirmiausia vonioje reikia pasirinkti prausimosi vietą: vonią ar dušą? Norintiems įsirengti modernią vonią, pravartu rinktis unikalią gulimą vonią, pastatyti ją vidury vonios, o aplink sukomponuoti likusius baldus. Labai svarbus baldas vonioje – spintelės. Jas reikia rinktis ne tik pagal spalvą, bet ir pagal talpumą. Didelei voniai tinka erdvios spintelės po kriaukle ar šalia vonios, o mažai voniai pravartu rinktis kabinamas kuo mažiau į vonios erdvė atsikišusias spinteles. Be ko neapsieisite vonioje?

 • Vonia arba dušas;
 • Kriauklė;
 • Veidrodis;
 • Spintelės;
 • Malonios dekoracijos;

 Sapnų karalystės zona

 Miegamasis – labai svarbi namų erdvė. Kartais čia praleidžiame ne itin daug laiko, bet šis laikas labai svarbus, nes jis skirtas poilsiui. Interjero ekspertai pataria miegamajame turėti kuo mažiau nereikalingų daiktų. Čia gali būti pastatyti reikalingiausi baldai, tokie kaip lova ir komoda, o visa kita galite nešti į kitą kambarį. Kodėl miegamajame nereikia daug baldų? Nes tai vieta, kur Jūs norite atsipalaiduoti ir mėgautis poilsiu. Nereikia nė priminti, jog kambaryje esant per daug daiktų, o ypač nedidelių, sunku atsipalaiduoti ir ilsėtis. Todėl geriausiai išvengti tokios rizikos. Be to, miegamajame svarbu ne tik baldų kiekis, bet ir jų spalva. Čia patartina rinktis neutralias žemiškas spalvas, tokias kaip riešutinė, smėlio ar šokolado. Tai padės lengviau atsipalaiduoti. Tuo tarpu itin ekstravagantiškų derinių miegamajame geriau vengti, jei norite, kad sapnai naktį būtų ramūs.

 Kaip padaryti namus funkcionaliais ir jaukiais?

 Dažniausiai namuose apie būsimą interjerą sprendžiame patys. Tačiau geriausių patarimų apie baldų pasirinkimą, medžiagą, spalvas ir kombinacijas gali duoti profesionalūs interjero stilistai. Nebūtina brangininkų, pasidomėkite, gal Jūsų pasirinktų baldų gamintojas gali pasiūlyti profesionalią konsultaciją? Pasidomėkite, galbūt atvykęs į Jūsų namus konsultantas patars tokių sprendimų baldams ir interjerui, apie kuriuos patys nepagalvojote. Juk ilgametė patirtis ir įvairūs pirkėjų poreikiai išlavina vaizduotę.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *