Kategorijos

Skolų pardavimas padės pamiršti varginančias skolininkų paieškas

Niekas nemėgsta turėti nemokių klientų, kaip ir niekam nepatinka susidurti su situacija, kai neapmokama už paslaugas ar negrąžinama skola. Tokio skolininko paieška užtrunka ilgai, tenka nuolat priminti apie skolą ir ne visuomet pavyksta ją atgauti. Todėl kartais verta pasidomėti, kaip veikia skolų pardavimas.

Kas yra skolų pirkimas?

Skolų pardavimas – tai procedūra, kuri gali praversti bet kam, turinčiam nemokų klientą ar skolininką, kuris vengia savo finansinės atsakomybės. Dažniausiai patiems nuolat ieškoti skolininko, jam priminti apie skolą ir bandyti derėtis, kad jis sumokėtų ilgai užtrunka ir tai yra labai nemalonus procesas. Tačiau tokių atvejų pasitaiko kone kiekvienos įmonės veikloje. Tad geriausia taupyti savo laiką bei nervus ir tokią skolą parduoti.

Kaip tai padaryti? Jums tereikia turėti skolą įrodančius dokumentus. Tam tinka teismo sprendimas, vykdomasis dokumentas, sutartis ar kitas dokumentas, kuris įrodo skolos egzistavimą. Turint visus įrodymus, skolą galite tiesiog parduoti. Ją iš Jūsų nupirks skolų išieškojimo įmonė ir Jums nereikės dėl jos jaudintis. Tai reiškia, Jūsų debesies jokie teisiniai santykiai sus skolininku, nes skolą perims kita įmonė. Įmonė atsiskaitys su Jumis ir sumokės sutartą sumą pinigų, o pati išieškos skolą iš skolininko.

Kaip parduoti skolą?

Šiandien parduoti skolą yra labai paprasta. Nemažai skolų išieškojimo kompanijų savo paslaugas pristato internete, tad pasižvalgę tikrai rasite patikimą įmonę. Rinkitės tik tokią, kuri yra gerai vertinama ir savo paslaugas tiekia oficialiai. Norėdami sužinoti, kokia gali būti Jūsų skolos kaina, galite užpildyti pirminę anketą. Joje dažniausia reikia nurodyti visą informaciją apie skolą, sukelti turimus dokumentus. Tuomet darbuotojas peržiūrės visa tai ir pateiks Jums pasiūlymą. Jame matysite, kad Jūsų skolininkų skolų pardavimas įmanomas ir kokią pinigų sumą įmonė siūlo už skolos įsigijimą.

Kada atgausite pinigus?

Parduodant skolą, verta žinoti, jog visos skolos susigrąžinti nepavyks. Dažniausiai skola perkama už mažesnę sumą, nei yra įsipareigojimas. Tačiau gera žinia tai, kad Jums nereikia patiems imtis teisinių priemonių ir gaišti laiko skolos susigrąžinimui. Kai skolų pardavimas organizuojamas greitai, galima vos per kelias dienas gauti pinigus, kuriuos Jus perves skolų išieškojimo kampanija. Dažniausiai taip greitai pinigai sumokami tuomet, kai dėl skolos pagrįstumo nekyla jokių abejonių ir yra visi reikalingi dokumentai skolos išieškojimui.

Tačiau kartais galima susitarti ir ir skolą parduoti su mokėjimo atidėjimu. Pavyzdžiui, kai suma labai didelė, kai kuriais atvejais galima susitarti, kad Jūsų dalį įmonė sumokės tuomet, kai teismas patvirtins skolos išieškojimą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *