Skrydis oro balionu – pramoga, kurios niekada neužmiršite!

Skrydis oro balionuKiekvienas pramogą įsivaizduoja savaip ir kiek skirtingai. Vieni pramogauja ramiai ir sėsliai, o kiti tiesiog dievina aktyvų laisvalaikį. Bei į jį pasineria visa galva ir išbando vis kitas tokio laisvalaikio galimybes. Skrydis oro balionu – tokių galimybių suteikia be galo daug. Nes skrendant oro balionu – patiriama vis kitokių potyrių, net jei tai daroma ne pirmą kartą. Mat kiekvienas naujas skrydis balionu yra skirtingas. Dėl skirtingos pakilimo ir nusileidimo vietos. Taip nutinka dėl dinamiškų oro sąlygų, tai yra vėjo greičio bei jo krypties. Prie kurių reikia prisitaikyti.

Tad tik likus kelioms valandoms iki skrydžio pradžios – sužinoma tiksli startavimo vieta. Visiems susirinkus yra pradedama baliono pakėlimo procedūra. Į kurią eina: krepšio išsinešimas iš priekabos ir susirinkimas, kupolo išsitempimas ir pripūtimas. Tokiu momentu labai praverčia sportiška ir patogi apranga. Visas šis etapas tampa įdomus ne tik patiems keleiviams, bet ir aplinkiniams, susirinkusiems pasigrožėti reginiu. O reginys – vertas dėmesio, tuo labiau jei kyla ne vienas, o keletas balionų, iš karto.

Kai tuo tarpu keleiviai mato tolstančią žemę ir visus susirinkusius žmones. Pakilus į dangų galima atsipalaiduoti, pasimėgauti pačiu skrydžiu bei pasigrožėti atsivėrusiu horizontu. Kurį tikrai malonu įamžinti su telefonu ar fotoaparatu. Kaip ir gryno oro įkvėpti. Ne vienas, skridęs oro balionu, pasakys, kad po visko jautėsi labai gerai. Jei kamuoja galvos skausmas, jis tikrai pradings, pakilus į aukštį. Taip yra dėl daug tyresnio ir didesnio deguonies kiekio, keliasdešimties metrų aukštyje.

Nusileidimas iš aukštybių – taip pat įsimintinas, kartais pavyksta nusiliesti švelniai ir gražiai, kaip su liftu. O kartais viskas vyksta kiek ekstremaliau, keleivius, esančius krepšyje, patempia žeme. Tai vėlgi priklauso nuo  vėjo greičio. Po nusileidimo laukia dar viena staigmena – krikštynos (pirmą kartą skridusiems), kurios tikrai sužavės. Bus išduotas gražus skrydžio diplomas, tai dar viena neužmirštama detalė. Ją po to galima pasikabinti ant sienos ir prisiminti ilgam. Bereikšmiškai galima teigti, kad skrydis oro balionu – pilnas įdomių akimirkų, kurios patiks tiek kūnui, tiek sielai. Jų tikrai niekada neužmiršite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.