Kategorijos

Skrydžiai lėktuvu į Tenerifės salą

Varsuva - TenerifeTenerifė yra Kanarų salyno dalis ir tai yra vieta, kuri jau labai seniai tapo dideliu turistų traukos centru. Tiems, kurie nori nepamirštamų ir labai smagių atostogų – Tenerifė yra puikus pasirinkimas. Skrydziai lektuvu į šią salą vykdomi labai dažnai, todėl suplanuoti savo būsimą kelionę nekils jokių didelių rūpesčių.

Žinoma, visų pirma turite pasirūpinti lėktuvo bilietais. Dažnu maršrutu į šią salą tampa Varsuva – Tenerife. Tokiais atvejais skrendama su persėdimu arba tiesioginiu skrydžiu iš Lenkijos, jei patys į ją nukankate. Turėdami bilietus, būtinai pasirūpinkite ir viešbučiu. Tai rekomenduojama padaryti iš anksto, apsidraudžiant dėl įvairių galimų nepatogumų, jei nuvykus į šalį nerastumėte apgyvendinimui tinkamos vietos.

Kai tai atliksite, pasidomėkite, ką galite aplankyti šioje turistų pamėgtoje saloje. Tam, kad viskas būtų paprasčiau, sudarėme jums lankytų vietų sąrašą:

  • „Teide“ nacionalinis Tenerifės parkas: šis parkas yra pačiame salos viduryje. Kraštovaizdis ir vulkanizuotos vietovės yra tiesiog stulbinančios. Tai yra viena iš pačių gražiausių natūralia gamta pasižyminčių vietų Tenerifėje.
  • „Loro Parque“: viena iš labiausiai vaikų pamėgtų vietų Tenerifėje. Parke yra daugybė įvairių pramogų, tarp kurių galite pamatyti ir daugiau nei 300 skirtingų papūgų, taip pat papūgų, jūrų liūtų ir delfinų pasirodymus, akvariumą su ryklių tuneliu ir kt.
  • Džiunglių parkas: tai vienintelės džiunglės visoje Europoje, kurias verta aplankyti. Šis parkas taip pat žinomas kaip pats geriausias botaninis ir zoologinis parkas Kanarų salyne. Tarp pramogų, kurios siūlomos šiame parke, yra egzotiniai paukščiai, besimeldžiančių paukščių pasirodymai, liūtai, leopardai, jaguarai, tigrai, pumos, pingvinai, raudonosios pandos ir kt.
  • „Siam“ parkas: tai vandens parkas, kuris įsikūręs „Costa Adeje“, pietinėje Tenerifės pakrantėje. Jei keliaujate su savo vaikais, šį parką aplankyti tiesiog būtina. Svarbu paminėti, kad tai taip pat tikras banglentininkų rojus, nes jame yra fiksuojamos vienos iš didžiausių bangų pasaulyje, siekiančios net ir daugiau nei 3 metrus.
  • „Akvalandija“: šiame vandens parke taip pat yra ir delfinariumas, todėl galite neabejoti, kad jūsų vaikai liks sužavėti.
  • Tenerifės paplūdimiai: didžioji dalis turistų į šią salą atvyksta vien dėl nuostabių paplūdimių. Tenerifėje yra aštuoni auksiniai paplūdimiai, kurie jau seniai žinomi visame pasaulyje.
  • Güimar piramidės: jei jus žavi Meksikoje ir Peru esančios piramidės, pasižyminčios labai įdomia struktūra ir architektūra, tuomet Tenerifėje esančiame etnografiniame parke jums būtina pamatyti ir Güimar piramides.
  • Apsilankymas „La Palma“ saloje: šiai salai verta skirti bent vieną dieną. Joje yra nuostabi gamta, kuri užburia kiekvieną turistą. Be to, ši sala pripažįstama viena iš gražiausių pasaulyje. Šioje saloje siūloma daugybė pramogų: įvairios sporto šakos, jodinėjimas žirgais, važinėjimas kalnų dviračiais, deginimasis, vandens pramogos, kelionės laivu, kopinėjimas kalnais, nardymas ir kt.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *