Skyrybos abiejų sutuoktinių pasirinkimu

SkyrybosBūdami jauni mes dažniausiai galvojame, kad su pasirinktu partneriu būsime laimingi visą gyvenimą. Atrodo, meilė yra amžina ir niekada nenustos degti. Deja, viskas kur kas sudėtingiau ir vien meile negali būti gyvas, tad jeigu jos nebėra, o gyventi nenori – skyrybos yra geriausias pasirinkimas. Juolab, šiuo metu išsiskirti yra labai paprasta ir lengva, jog neteks nei daug gaišti laiko, nei investuoti didelius pinigus.

Paprasčiausios skyrybos yra tuomet, kai abi pusės sutinka, kad laikas išskirti savo kelius. Du protingi žmonės, kurie suvokia, kad gyvenimas kartu yra kančia gali priimti gerą sprendimą ir vėliau laimingai tęsti savo gyvenimą atskirai. Skyrybos abiejų žmonių sutikimu apskritai turi labai daug pliusų, tad net jeigu ir jaučiate pyktį – vistiek labiausiai verta pasirinkti būtent šį variantą.

Pasirinkti šio tipo skyrybų būdą verta tuomet, kai:

  1. Pasinaudoti šia skyrybų galimybe galima tik tokiu atveju, kai nuo santuokos sudarymo pradžios yra pradėję jau daugiau nei vieneri metai. Tokiu atveju skyrybos bus paprastos, greitos ir sėkmingos.
  2. Šio tipo skyrybos puikiai tinka tokiu atveju, kai abu sutuoktiniai sutinka, kai laikas skirtis. Tuo pačiu jie paprastai pasidalija turtą ir susitaria dėl vaikų apgyvendinimo. Tam tikra prasme tai pats paprasčiausias skyrybų būdas, kadangi advokatai yra beveik nereikalingi. Du žmonės patys nusprendžia, kad laikas išsiskirti.
  3. Žinoma, skyrybos abiejų sutikimu galimos tik tokiu atveju, kai abu asmenys yra veiksnūs.
  4. Santuoka turėjo būti sudaryta civilinės metrikacijos skyriuje.
  5. Jeigu norite sutaupyti daug laiko bei pinigų – tokiu atveju tai pats geriausias ir paprasčiausias būdas ištarti vienas kitam sudie.

Skyrybos nėra labai malonus procesas, tačiau jeigu norite, kad viskas praeitų kuo greičiau ir paprasčiau – tokiu atveju labai svarbu, kad abu sutuoktiniai sutiktų, kad tai būtinas procesas.  Internete galite atrasti visą reikalingą informaciją, kuri reikalinga suvokti, kaip atliekamas skyrybų procesas ir kokiais būdais įmanoma jį bent jau kiek pagreitinti.

Skirkitės taikiai, sąmoningai ir atsakingai. Juk tai vienintelė galimybė atverti plačius laimės kelius. Jei reikia pagalbos, teisininkai Jums gali padėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.