Spalvoti lęšiai kasdien tampa vis populiaresni

Jau kurį laiką pakeisti savo akių spalvą ne tik įmanoma, bet ir labai paprasta. Spalvoti lęšiai ne tik nebrangūs, bet ir modenūs, nes esama ne tik vienkartinių, kasdien išimamų, bet ir nuolatinių spalvotų kontaktinių linzių, kurių nereikia išsiėmus išmesti. Ilgalaikiai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai dėvimi tiek dieną tiek ir naktį. Su jais galima miegoti, maudytis, mėgautis vandens pramogomis ir t. t.

Lęšiukas tinklapyje galite rasti pačių įvairiausių spalvų kontaktinių lęšių. Nuo natūraliai pilkšvų iki visiškai juodų. Taip pat galima rinktis ir ne tokias natūralias, tačiau efektingai atrodančias spalvas: žydrą, skaisčiai žalią, sodriai riešutinę, įvairaus margumo ir t. t. Tokios įmantrios linzės naudojamos ne tik kadien, bet ir išskirtinėmis progomis ar per karnavalus.  Gerai parinkti kontaktiniai lęšiai puikiai paįvairina karnavalinį kostiumą. Jie gali padėti įkūnyti ne tik linksmus ir juokingus, bet ir kraupius bei baugius personažus. Anglies juodumo, baltų vyzdžių, raudonų rainelių lęšiai ypač perkami prieš Helauvyną ir didžiąsias žiemos šventes kai vyksta aibė teminių kalėdinių ir naujametinių vakarėlių. Tiesa, spalvotus lęšius galima naudoti ne vien dėl pramogos ar įvaizdžio.

Spalvotas lindzes gali rinktis ir tie, kurie turi prastą regėjimą. Jeigu dėvite įprastus lęšius, pats metas išbandyti su dioptrijomis, nes spalvoti lęšiai ne tik pataisys Jūsų regėjimą, bet ir suteiks Jūsų veidui naujų spalvų, prisidės prie įvaizdžio pakeitimo. Spalvotas linzes tikrai verta išbandyti, tuo labiau, kad jų kaina nesiskiria nuo įprastų permatomų kontaktinių lęšių. Tačiau jeigu geidžiate tamsoje šviečiančių lęšių, tuomet už juos teks pakloti šiek tiek daugiau.

Jeigu kontaktinius lęšius perkate pirmą kartą, tuomet didelis pasirinkimas Jus nustebins ir suglumins, nes be begalės skirtingų spalvų ir raštų pasirinkimo bei skirtingų dioptrijų, specifikacijų. Žinoma, prieš perkant lęšius reikėtų pasitarti su okulistu ar konsultantu, kuris rekomenduos Jums geriausiai tinkančius lęšius. Ant visų jų pakuočių turėtų būti pateikti detalūs duomenys: bazinė kreivė, deguonies pralaidumas, diametras, medžiaga, nešiojimo režimas, nešiojimo trukmė ir vandens kiekis. Nešiojimo terminą rinkitės tokį, koks Jums labiausiai patinka. Galite pirkti vienkartinius arba mėnesinius lęšius. Rinktis galėsite iš nuolatinių arba tokių, kuriuos reikės išsiiimti kiekvieną vakarą. Dėl visų kitų techninių duomenų geriausia konsultuotis su savo akių gydytoju. Jis patars koks vandeningumas, diametras ar medžiaga Jums tiks geriausiai. Nesvarbu ar tai įprasti ar spalvoti lesiai, prieš įsigyjant pirmuosius lęšius, pasikonsultuoti su gydytoju tiesiog būtina, kad lęšiai nesukeltų vargo ir ne tik palengvintų, bet ir nuspalvintų pilką kasdienybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.