Spauda ant marškinėlių jums ir jūsų komandai

Spauda ant marškinėlių – tai puikus būdas, kaip jūs, jūsų komanda, įmonė, grupė, kolektyvas, galite būti pastebėti, išsiskirti iš minios, būti tikrai ryškūs. Marškinėliai su užrašu galimi rasti kiekvieno spintoje, kai kurie iš mūsų jų turi tikrai ne vienus ir juos nešioja ne vienerius metus. Taigi tai tikrai tiek puiki dovana, tiek puikus reklamos būdas, kuris matomas ilgą laiką.

Spauda ant marškinėlių – dažniausiai užrašai ant marškinėlių . Tai gali būti marškinėliai su logotipu, su šūkiu, pasveikinimu, citata, prasminga fraze ar pan. Taip pat ant marškinėlių dedama ir kitokia spauda – paveikslėliai, logotipai, įvairūs dizaino elementai, taip pat – piešiniai ir nuotraukos. Spausdinimas ant marškinėlių gali būti atliekamas įvairiomis technikomis .  Dažniausios spaudos technikos – šilkografija ir termo spauda. Naudojant šias technikas spauda ant marškinėlių gali būti tiek vienspalvė, tiek daugiaspalvė. Taip pat ji gali būti ir iškili (vadinama PUFF efekto šilkografija).

Spauda ant marškinėlių dedama, kai norimi sukurti marškinėliai pagal specialų užsakymą, pageidavimą, kai norima turėti originalius, kartais – vienetinius marškinėlius arba marškinėlius su vardais ar/ir pavardėmis komandos nariams. Reklama ant marškinėlių yra viena pigiausių reklamos formų, taigi ji vis labiau populiarėja net tarp mažų įmonių ir grupių bei pavienių asmenų.

Marškinėlių gamyba Vilniuje yra vykdoma daugelyje spaudos įmonių, taip pat jų galima įsigyti ir mažesniuose miesteliuose ar tiesiog atsisiųsti užsisakius internetu. UAB Logoritmas spaudos paslaugas gali jums pasiūlyti tik nuo 10 vienetų, taigi mūsų paslaugos tinka ir mažoms grupėms bei įmonėms. Norint išreikšti savo nuomonę tam tikru klausimu ar padaryti, kad tam tikras jūsų požiūrį matytų visi aplinkiniai, spauda ant marškinėlių yra puikus sprendimas – jūs tikrai neliksite nepastebėti.

 

Užsukite ir kartu sukursime marškinėlius su spauda jums ir jūsų komandai!

spauda ant marskineliu sono
spauda ant marskineliu sono, Logoritmas.eu

UAB Logoritmas

Žalgirio g. 131, Vilnius

www.logoritmas.eu

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.