Kategorijos

Sportas namuose moterims

Sulaukus naujųjų metų dažnas iškeliame sau asmeninius siekius bei tikslus ir moterys neretai pasižada pradėti sportuoti ar kitaip padailinti savo kūno linijas, pagerinti sveikatą, tačiau dėl vienų ar kitų priežasčių taip ir nepasirįžta atvykti į sporto klubą. Nebėda! Savo užsibrėžtus tikslus galite lengvai pasiekti ir sportuodamos namuose.

Sportininkai sako, kad sportas namuose yra ne ką prastesnis, nei sporto klube ir tam nėra būtina speciali įranga ar svarmenys, pratimus galima atlikti pasitelkdami tik savo kūno svorį. Svarbu turėti asmeniškai parengtą treniruočių planą. Kiekvieno žmogaus organizmas yra skirtingas ir veikia nevienodai, todėl neverta aklai pasitikėti internete siūlomais pratimais ir liūdėti nepamačius norimų rezultatų per žadėtą laiką. Šie pratimai gali tobulai tikti vieniems, tačiau neatnešti naudos kitiems sportuojantiems, todėl geriausia būtų, kad treneris sudarytų Jums skirtą asmeninę programą skirtą sportui namuose nustatęs kokie pratimai ir pakartojimų dažnumas Jums tiks geriausiai.

Pradedant sveikiau ir aktyviau gyventi reikia nepamiršti sveikai subalansuotos mitybos. Būtent maistas atneš Jūsų taip laukiamų rezultatų. Net jei prakaituosite atlikinėdami pratimus namuose dvigubai daugiau, nei nurodė treneris, bet mitybos įpročių nepagerinsite, tai nei jūsų išvaizdai, nei sveikatai nesuteiks jokios naudos. Moterys sportuodamos gerina savo medžiagų apykaitą ko pasekoje didėja apetitas. Be nustatyto subalansuoto maisto plano, moteris pati to nesuprasdama ir nepersivalgydama gali suvartoti per didelį kalorijų kiekį ir kartais net priaugti daugiau nereikalingų kilogramų net sportuojant.

Sportuojant namuose moterims gali pritrūkti motyvacijos. Jei jos sportuotų sporto klube ar kitur susitarusios su asmeniniu treneriu, jos jaustų didesnę atsakomybę pasirodyti treniruotėje, bet esant namuose ir neretai užgriūnant namų ruošos ar kitiems darbams ar netikėtumams, moterys gali praleisti treniruotes ko pasekoje ilgainiui jos gali vis dažniau retėti. Kad taip nenutiktų galite susirasti sporto partnerį. Tai gali būti Jūsų antroji pusė ar draugė kuri taip pat nori sportuoti. Turint tokį sporto partnerį, net nuslopus motyvacijai, kas nutinka net ilgamečiams sportininkams, Jūsų partneris Jus grąžins į teisingą kelią sveikos gyvensenos link.

Motyvacija dingsta, tai nutinka visiems. Nesvarbu ar sportuojate viena namuose, ar turite sporto partnerį, ar treniruojatės su asmeniniu treneriu sporto klube, kartais motyvacija dingsta ir ji dingsta visiems, net ir patiems treneriams. Svarbiausia, kad tai nenukreiptų Jūsų nuo tikslo. Kartais reikia palepinti save taip trokštamu sveikatos nepridedančiu maistu. Net olimpinėse varžybose dalyvaujantys sportininkai ruošdamiesi varžyboms kartais sau leidžia nukrypti nuo griežtos dietos, nes mano, kad nesveikas maistas apie kurį taip dažnai galvojame ir jo taip norime, bet sau neleidžiame jo suvalgyti organizmui sukelia tik daugiau streso. Pavalgykite to ko labai trokštate, tik tuo nepiknaudžiaukite. Svarbu ir nepersistengti su sporto pratimais, jei Jums organizmas sako, kad daugiau sportuoti nebegali ir sportuoti einate be menkiausio noro, o galbūt net liūdėdamos, geriau pailsėkite, leiskite kūnui ir mintims atsigauti, tačiau vėl, piktnaudžiauti šiomis lengvatomis negalima. Svarbu, kad išmoktumėte klausytis savo kūno ir suprastumėte ką jis Jums sako.

Fizinė veikla tiek sporto klube, tiek namuose yra neabėjotinai naudinga. Sportuokite namuose be papildomos įrangos, bet su individualiai sudaryta trenerio programa bei svarbiausia nepamirškite sveikos ir subalansuotos mitybos. Dingus motyvacijai prisiminkite savo tikslus ir svajones, duotus pažadus sau naujųjų metų proga ir pailsėję vėl imkitės sveikos gyvensenos. Plačiau apie sportą ir sveiką gyvenseną galite skaityti manosportas.info svetainėje.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *