Kategorijos

Sportinės striukės triumfas

Kiekviena mergina, bent kiek besidominti mada, patvirtins, jog vadinamojo „bomber“ stiliaus striukė ne vienerius metus buvo tikriausias „fashionistų“ topas. Šis sezonas – ne išimtis, tačiau šį kartą modelis yra kiek pakitęs ir prisitaikęs prie šių dienų tendencijų bei kintančių oro sąlygų.

Bomber striukė unikali tuo, jog kuo puikiausiai tinka tiek paprastai mažo miestelio gyventojai, tiek ir didžiausiai mados ekspertei. Nenuostabu, jog šį drabužį itin pamėgo žymiausios dainininkės, aktorės ar modeliai. Bomber striukė suderina tiek stilių, tiek ir komfortą, taip pat prisitaiko prie konkretaus metų laiko. Pavyzdžiui, praėjusią vasarą, drabužis buvo puošiamas ryškiais ornamentais, gamtos, gyvūnų paveikslais, žodžiu – kuo ryškiau, tuo geriau. Atvėsus orams, tendencijos pasikeitė. Dabar madingiausia nešioti ilgesnį, paltą primenantį modelį.

Kaip jau minėjome, bomber striukė gali būti nešiojama skirtingai. Vienu atveju galima rinktis itin trumpą, klubų nedengiantį modelį, kitu – ilgą, siekiantį kelius ar žemiau. Pastarasis modelis geriausiai atrodo su tamsiomis sportinėmis kelnėmis arba siaurėjančiais džinsais bei sportbačiais ar grubesnio stiliaus ilgaauliais. Jeigu esate drąsi ir linkusi eksperimentuoti, bomber striukę galima derinti ir su suknelėmis ar sijonais. Šiuo atveju svarbiausia išsirinkti puikiai derančius batus. Prie ilgo sijono geriausiai atrodys avalynė su platforma arba ilgaauliai. Svarbiausia atrasti tai, kas atskleidžia jūsų asmenybę ir tuo pačiu užtikrina patogumą – tiek viena, tiek kita yra svarbiausios bomber striukės ypatybės.

Kita vertus, kai kalbame apie tokius madingus stiliaus sprendimus, taip pat turėtume kalbėti ir apie tokių drabužių pasirinkimą bei įsigijimą. Kai kurie žmonės iki šiol naudojasi tik fizinėmis parduotuvėmis, manydami, kad tai yra vienintelis ir pats tinkamiausias apsipirkimo būdas. Tačiau iš tiesų, jei norime suspėti pasinaudoti pačiomis palankiausiomis akcijomis ir taip pat įsigyti būtent tai, kas yra madingiausia, jokiu būdu neturėtume pamiršti elektroninių parduotuvių, tokių kaip Maksi.lt. Tik tokiu atveju galime tikėtis daug lengviau atrasti visą tai, kas atitinka visas šiuolaikines mados tendencijas ir mūsų individualų skonį.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *