Kategorijos

Štangos spaudimas – populiariausias jėgos pratimas

Darosi sunku užlipti į penktą aukštą, o atsisėdus, jaučiate, kaip pilvą apjuosia porą gelbėjimosi ratukų? Pavargote nuo nepasitenkinimo savimi ir norite, kad visa tai pasikeistų? Juk tikrai būtų malonu, jei kūnas sutvirtėtų bei taptų sveikesnis, jūsų gyvenimo būdas pasikeistų ir taptumėte ramesnis? Norint visa tai pasiekti, reikia sportuoti.

Žinoma, pradžia visada sunkiausia, tačiau perlipus per save, greit pajusite malonius pokyčius. Ir visai nesvarbu, jei jūs neturite daug pinigų. Kad sutvirtintumėte kūną ir jaustumėtės geriau nebūtina leisti krūvas pinigų sporto klubo abonementui. Viską, ką norite pasiekti, galite padaryti ir namuose. Tiesa, pradžioje šiokių tokių išlaidų reikės. Jei neturėsite namuose kilimėlio, svarmenų ir štangos, nepasieksite trokštamų rezultatų. Jei niekada nesportavote, pradėti sportuoti reikia be papildomų svorių, kad nepatirtumėte traumų, tačiau ilgainiui, organizmas pripras prie pratimų sunkumo ir intensyvumo, todėl jam reikės kažko kito – sunkesnio. Štanga – tai puikus sprendimas, nes su ja galima atlikti ne vieną pratimą. Pritūpimai su štanga, štangos trauka pasilenkus,  rankų lenkimas su štanga stovint, prancūziškas spaudimas atsigulus, štangos spaudimas siaurai ir kt. Visi pratimai atliekami naudojant štangą ir jie visi treniruoja bei lavina vis kitą raumenų grupę, tad jei norite sutvirtinti kūną ir užsiauginti šiek tiek raumenų štanga tikrai palengvintų jūsų sporto kelią.

Beje, svarbu paminėti dar vieną pratimą, kurį norint atlikti, reikia štangos. Pratimas vadinasi štangos štangos stūmimas gulint. Štangos stūmimas laikomas vienu populiariausiu jėgos pratimų, kuris stimuliuoja krūtinės, tricepsų raumenis, dalinai į darbą įtraukantis pečių raumenis. Štangos spaudimą reikia atlikti ypač tiksliai ir koncentruotai. Svarbu prieš pradedant nepamiršti gerai apšilti ir prasitampyti, kitu atveju, galite patirti nemalonią traumą. Taip pat svarbu, ne kokio svorio štangą kelsite, o tai kad pratimą atliksite tiksliai bei techniškai. Taigi, kilnokit svarmenis, sportuokite, nenuleiskite rankų ir galiausiai džiaukitės nauju, tvirtu ir sveiku kūnu, nes jūs tikrai vertas geros savijautos bei džiaugsmo, kurį pasiekti rezultatai jums suteiks!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *