Statymai internete – stimulas pradėti domėtis sportu

Mažiau sportu besidomintys žmonės neretai susiduria su savotiška problema, kuomet draugai keliauja į barus stebėti sporto varžybų, puikiai praleidžia laiką ir dar porą dienų tai aptarinėja. Jei Jums stebėti sporto renginius nėra labai įdomu, padėti gali lažybos.

Statymai internete atliekama labai paprastai, o be to, prieš statydami matysite ne tik koeficientą, bet galėsite plačiau pasidomėti žaidėjo ar komandos statistika. Taigi, tokie statymai bus kiek saugesni, labiau užtikrinti, o Jūs turėsite daugiau laiko pasirinkimui.

Atlikus statymus, nesvarbu, tai padarysite lažybų punkte ar internete, su draugais stebėdami varžybas jausite didesnį azartą, bus įdomiau stebėti konkuruojančias komandas, o ir laikas lėks daug maloniau nei tiesiog sėdint ir stebint sporto renginį.

Dažnai pabrėžiama, kad lažybos, statymai ir kiti azartiniai lošimai yra didelis pinigų švaistymas, tačiau statymai galimi nuo labai mažų sumų (kai kur minimalus statymas yra 1 euras, kai kur – trečdalis jo). Taigi, tokios sumos retkarčiais tikrai neprivers Jūsų jausti finansinę įtampą. Žinoma, laimėjimai taip pat nebus labai dideli, tačiau vien tas pergalės džiaugsmas yra daug. Palaipsniui įgaudami daugiau žinių apie sportą, tam tikrus žaidėjus ar komandas galėtumėte statyti aktyviau, didinti savo atliekamus statymus.

Įdomu tai, kad statymai internete gali būti atliekami ne tik Lietuvos, bet ir užsienio lažybų bendrovėse, todėl taip atsiranda galimybės rasti geriausią koeficientą. Kartais bendrovėse koeficientai skiriasi net ir porą kartų, ypač jei atliekami statymai mažiau populiaresnių lygų ar sporto šakų srityse.

Jei sportas bet kuriuo atveju Jūsų nedomina, galbūt sudomins statymai rinkimų, konkursų metu. Skirtingos lažybų bendrovės siūlo skirtingą pasiūlą, tačiau labai dažnai sutinkami prezidento, parlamento rinkimų statymai, siūloma lažintis dėl tokių renginių kaip Eurovizija, nugalėtojų ir pan.

Lažintis, statyti ir rizikuoti – normalu. Ir tai gali būti ne tik pramoga paįvairinti sporto varžybų stebėjimui, bet ir tiesiog puikus būdas pasirungti su draugais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.