Kategorijos

Stiklo paketai

Stiklo paketai, jų pasirinkimas
Renkantis rėmo tipas , jums reikės apsvarstyti, kokio tipo stiklus pasirinksite naudotii, siekiant pagerinti jūsų namų energijos vartojimo efektyvumą. Remiantis įvairiais langų projektavimo veiksniais, tokius kaip langų orientacijos, klimatas ir kt. projektuojant pastatus ar įsirenginėjant būtą galima pasirinkti įvairių tipų stiklinimą, pagal patalpos optimaliausius reikalavimus visuoje namuose .

Pertvarų užpildimas dujomis
Siekiant pagerinti šilumines langų charakteristikas, kai kurie gamintojai užpildyti pertvaras su inertinėmis dujomis – dažniausiai argonu arba kriptonu. Toks dujų užpildimas turi didesnį atsparumą šilumos srautui negu oras. Taip stiklo paketas pasiekia užtikriną namų šilumą.

ŠILUMĄ sugeriančių atspalvių reikšmė
Šilumą sugeriančių stiklo paketai yra specialių atspalvių , kad keistų stiklo spalvą. Tamsinti stiklai sugeria didelę dalį įeinančio saulės spindulių pro langą, sumažina saulės šilumos koeficientą ( SHGC ) , matomą pralaidumą (VT) , ir akinimą.

Dažniausi pilki ir bronzos tonuoti stiklo paketai nėra spektrinai selektyvus, ir sumažina tiek šviesos, tiek šilumos skverbimąsi . Mėlynai ir žaliai tonuoti langai siūlo didesni šviesos skverbimąsį ir šiek tiek sumažina šilumos perdavimą, palyginti su kitomis spalvomis dažytais stiklais. Karšto klimato, juodai tonuoti stiklai turėtų būti vengiami, nes jis sugeria daugiau šviesos nei šilumos. Atkreipkite dėmesį, kad kai langai perduota mažiau nei 70 % matomos šviesos , kambariniai augalai gali mirti arba augti lėčiau.

IZOTERMINIAI langai
Izoliuotas stiklo įstiklinimas reiškia langus su dviejų ar daugiau stiklo lakštais . Izoliuotas langas, stiklo plokštėmis yra vienas nuo kito nutolęs ir hermetiškas, paliekant izoliacinę oro erdvę. Izoliuoti stiklai pirmiausia mažina U- faktorių ,bei sumažina SHGC – šilomos pralaidumo koficientą .

Mažos emisijos dangos
Langai gaminami su Low-E dangomis paprastai kainuoja apie 10 % iki 15 % daugiau nei įprasti langai, bet jie sumažina energijos nuostolius nuo 30 % iki 50 %.

Low-E danga yra mikroskopiškai plonas, beveik nematomas , metalo ar metalo oksido sluoksnis deponuotas tiesiogiai vienos ar daugiau stiklo plokščių paviršiuje. Low-E danga mažina lango U- faktorių.

Atspindinčios DANGOS
Šviesą atspindinčios stiklo lango dangos sumažina saulės spindulių perdavimą, blokuoja daugiau šviesos, nei šilumos. Todėl jie labai sumažina lango VT ir blizgesį , tačiau jie taip pat sumažina lango SHGC. Šviesą atspindinčios dangos paprastai susideda iš plonų , metalo sluoksnių , ir būna įvairių spalvų , įskaitant sidabro, aukso ir bronzos . Atspindintis lango stiklas dažniausiai naudojamas karšto klimato šalyse kontroliuoti saulės, šilumos patekimą . Sumažintos aušinimo energijos poreikis gali būti kompensuojamas už papildomą elektros apšvietimo poreikį.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *