Kategorijos

Stogo dangos: kaip išsirinkti

Vasara, tai turbūt optimaliausias metas statyti savo svajonių namus. Kai sienos išmūrytos, gegnės pakeltos, laikas pradėti galvoti, kokią stogo dangą pasirinkti. Kai namus statome sau, norime rasti geriausią variantą kokybės, dizaino ir kainos atžvilgiu.

Stogo įrengimas yra labai svarbus namo įrengimo etapas. Nuo stogo labai priklauso namo išvaizda ir bendra namo šiluminė varža. Stogo priedai, kaminai, lietaus nuvedimo sistemos ir kiti svarbūs elementai turi didelę įtaką tolimesniam namo eksploatavimui.

Stogo dangų pasiūla yra didelė: keraminės stogų čerpės, akmeninės stogų čerpės, stogo skarda.  Kiekvienu atveju nuo pasirinkimo priklauso: estetinė stogo išvaizda, stogo įrengimo eiga ir kaštai, eksploatavimo ypatumai ir stogo dangos ilgaamžiškumas. Stogo dangos kaina tiktai viena iš bendros stogo įrengimo kainos sudedamųjų. Ne visada pigiausia stogo danga reiškia ir pigiausią stogą. Visada verta pasitarti su specialistais ir gauti protingų patarimų paremtų praktinėmis žiniomis , o ne reklaminių katalogų turiniu.

Keraminės stogų čerpės

Šio tipo stogai yra ilgaamžiai, pasižymi puikia šilumos varža ir svarbiausia puikiai atrodo. Galima rasti puikių spalvinių ir dizaino sprendimų, kurie paryškins ir pagyvins bendrąją Jūsų namo išvaizdą. Kainos ir kokybės atžvilgiu tai bene geriausias pasirinkimas statant namą. Norėdami įsitikinti, kodėl verta rinktis būtent keramines stogo čerpes, tiesiog pasivažinėkite po miegamųjų, privačių namų rajonus ir atkreipkite dėmesį įstoto dangas ir Jų skirtumus. Keraminės čerpės išsiskiria savo kokybe, dizainu ir sukuria patikimumo jausmą.

Betoninės stogų čerpės

Betoninės čerpės praktiškai pasižymi visomis keraminių čerpių savybėmis, jos pasižymi ilgaamžiškumu, puikia šilumos varža, išskirtiniu dizainu,  tačiau papildomai dar yra atsparios atmosferos poveikiui, ir UV spinduliams, kas reiškia, jog betoninės čerpės ilgai išlaikys savo originalią spalvą.

Išsirinkti patikimą stogo dangą yra labai svarbu, nes stogas – nėra vieta taupymui. Tačiau, tinkamai atlikus namų darbus, išsiaiškinus visų stogų pliusus ir minusus, galima gauti gerą kokybės ir kainos santykį, o suma kurią planavote išleisti stogui, gali būti ženkliai mažesnė, nei planavote.

Visada rekomenduojama kreiptis į specialistus, išmanančius savo darbą bei turinčius ilgą ir sėkmingą darbo patirtį. Visada reikalaukite, kad Jums būtų nurodyti tų specialistų atlikti darbai, tai Jums leis įvertinti, ar tai ką kalba specialistas, atitinka realybę.

Investavus savo laiko paieškoms, net neabejojama, kad rasite puikų sprendimą savo namo stogui ir džiaugsitės juo labai ilgai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *